M. Rēdliham vārti un uzvara Maskavā 0

Latvijas hokejists Miķelis Rēdlihs pirmdien guva vārtus, palīdzot Jaroslavļas “Lokomotiv” izbraukumā ar 3:1 uzvarēt Maskavas “CSKA”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Rēdlihs izcēlās mača 29. minūtē, kad kļūdījās par pagājušās nedēļas līgas labāko vārtsargu atzītais Iļja Proskurjakovs. Tobrīd rezultāts kļuva 3:0. Kopumā Miķelis spēlēja vairāk kā 14 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņam šis bija sezonas trešais vārtu guvums.

“Lokomotiv” ar 31 spēlē iegūtiem 50 punktiem Rietumu konferencē ieņem astoto vietu un nākamo spēli aizvadīs trešdien Rīgā pret “Dinamo”.