×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
21. marts, 2017
Drukāt

M. Rēdlihs: Es politikā negrasos būt tikai kā bilde (3)

foto: LETAfoto: LETA

“Pieņemt lēmumu kandidēt vēlēšanās nebija viegli, jo galvā šaudījās domas – ko citi par to padomās. Tēma sportists – deputāts ir labs kumosiņš, kurā sabiedrībai iekosties, vismaz uz īsu brīdi. Taču man ir mērķi, ko vēlos paveikt,” lēmumu kandidēt pašvaldību vēlēšanās Ozolnieku novadā “LA” komentēja Rīgas “Dinamo” hokejists Miķelis Rēdlihs.

Viņš būs Latvijas Reģionu apvienības (LRA) sarakstā. Apvienības mēra amata kandidāts būs uzņēmējs un politiķis, bijušais Saeimas un Jelgavas domes deputāts Dainis Liepiņš, kurš ir Miķeļa Rēdliha sievastēvs. Hokejists nenoliedz, ka politikā nolēmis iesoļot radniecīgo saišu dēļ: “Bet mēs esam vairāku līdzīgi domājošu cilvēku grupa, kas dzīvo Ozolniekos un grib attīstīt novadu. Es vēlos attīstīt bērnu sportu, kustīgu dzīvesveidu.” LRA sarakstā būs arī pazīstamais basketbola treneris Varis Krūmiņš.

32 gadus vecais Miķelis Rēdlihs ir aktīvs hokejists. Ja viņu ievēlēs par deputātu, savienot šo pienākumu pildīšanu ar sportošanu nebūs viegli. “Darbošos, skatīšos. Ja nu tomēr piepildās sliktākais scenārijs un es nevaru savienot, tad aiz manis stāv vēl citi kandidāti, kas var aizstāt. Taču šobrīd tas ir no sērijas – kā būtu, ja būtu,” sacīja Rēdlihs.

Leģendārais basketbolists Valdis Valters pirms neilga laika intervijā “LA” atzina, ka sportistiem nevajag ļaut sevi politiskajām partijām izmantot tikai par bildi. “Protams, nē,” Miķelis noliedza, ka piedalīsies vēlēšanās tikai atpazīstamības dēļ. “Tad es nemaz neietu. Ozolnieki ir mans novads, es te dzīvoju, te ir mana alusdarītava, bērni aug – dārziņš, skola. Tāpēc es tīri emocionāli esmu ieinteresēts iesaistīties novada dzīvē, kontaktēties ar cilvēkiem. Man ir plāns par savu sporta skolu. Šī ir iespēja sākt kaut ko darīt.”

Miķelis Rēdlihs Latvijas izlasi pārstāvējis 11 pasaules čempionātos un trīs olimpiskajās spēlēs. Savainojuma dēļ šopavasar viņš nekandidē uz vietu komandā. “Lauztajam pirkstam drīz ņems dzelžus ārā un tad varēs sākt vingrināt roku. Visu sezonu spēlēju ar sāpēm cirkšņos, kas ir sačakarēti, tāpēc tagad taisu procedūras, vingroju. Cītīgi darbojos, lai nākamajā sezonā nekas netraucētu spēlēt,” atzina Rēdlihs.

Pagaidām vēl nav zināms, kur uzbrucējs spēlēs nākamajā sezonā, bet viņš labprāt paliktu Rīgas “Dinamo”, kur pavadīti trīs iepriekšējie gadi, kā arī četras pirmās KHL sezonas. Divas sezonas Miķelis pārstāvēja citu KHL vienību Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. … bijušais Saeimas un Jelgavas domes deputāts Dainis Liepiņš, kurš ir Miķeļa Rēdliha sievastēvs.
    ——————–
    Mjāaa, vai tik nav tas pats demagoģiskais populists D.Liepiņš, kurš pirka balsis Jelgavā, izvērsa priekšvēlēšanu kampaņu, šmaucās ar deklarāciju, bija liegtas Saeimas sēdes utt.

  2. Pareizi, kaut kur jau tiem pajoliņiem ir jārodas….te atkal vien pirdējs mīkstajā benķī ir atradies.Ar to arī apsveicu.

  3. Miķeli neklausies tos neveiksminiekus, kuri neko citu nemāk kā internetā anonīmi aplikt citus! Tu esi vienmēr bijis aktīvs uz laukuma un tas nemaz nepārsteidz, ka vēlies tāds būt arī ārpus sporta. Es noteikti pozitīvi vērtēju tavu ieceri par bērnu sporta skolu Ozolniekos, tāpēc mana balss pieder tev:)))

Draugiem Facebook Twitter Google+