×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Mācību gada sākums kopā ar “Carnival Youth”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc vasaras koncertu maratona, iesildot “Prāta vētra” koncertus Latvija, pirmajā skolas dienā, 1. septembrī, Cēsīs Vidzemes koncertzālē visā košumā varēs baudīt šā brīža aktuālākās jaunās Latvijas popgrupas – “Carnival Youth” koncertu.

Koncerts ir vienīgā iespēja šajā vasarā redzēt jauniešu šā brīža iemīļotāko popgrupu ārpus grupas “Prāta vētra” koncertturnejas “Septiņi soļi svaiga gaisa” koncertiem – koncertzāle “Cēsis” piedāvā jauniešiem nosvinēt satikšanos ar klases un studiju biedriem īpašā koncertā, dziedot līdzi jau iemīļotas grupas dziesmām un lieliski pavadot laiku.

Atgādinājumam – “Carnival Youth” ir četru puišu – Roberta Vanaga, Alekša Luriņa, Emīla un Edgara Kauperu – veidota grupa, kas pēdējo gadu laikā piedzīvojusi strauju attīstību un ieguvusi atzinību ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. “Carnival Youth” jau ir spēlējuši Groningenā, Nīderlandē, mūzikas industrijas konferencē – festivālā “Eurosonic Noorderslag”, Ļubļanā, Slovēnijā – festivālā “Ment”, slavenajā Budapeštas klubā “A38” Ungārijā, kā arī prezentējuši albumu Lietuvā ar koncertiem Viļņā un Šauļos. Jau divus gadus pēc kārtas “Carnival Youth” pulcējuši pamatīgus fanu pūļus pie festivāla “Positivus” skatuvēm.

Grupa veiksmīgi pieteica savu eksistenci pērn, laižot klajā debijas albumu “No Clouds Allowed”, par kuru jau pamanījās saņemt Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākā debija”. Līdz šim veiksmīgākais izrādījies singls “Never Have Enough”, kas vietnē “You Tube” sakrājis vairāk nekā pusmiljonu skatījumu, turklāt pēc tā parādīšanās mūzikas straumēšanas platformās nonāca kompānijas “Music Sales Film & TV” Skandināvijas biroja uzmanības lokā, un dziesma tika iekļauta alus ražotāja “Carlsberg” jaunās alus šķirnes TV reklāmas klipā Dānijas teritorijā. Dziesmas panākumiem seko singls “Brown Eyes and All The Rest”, ko grupa sarakstījusi kopā ar draugu Jūliju Melngaili, kuram piederēja dziesmas sākotnējā ideja. Dziesmu producējis Gatis Zaķis. Grupas puiši teic: “Dziesma vēsta par vēlēšanos izjust jūtu gradāciju, par cilvēku vēlmēm attiecībā pret citiem; par lietām, kuras grūti aizmirst, ko savukārt simbolizē tādi elementi kā jūra, vētra, kā arī brūnas acis.” Grupa dzied arī latviski – popularitāti izpelnījusies dziesma “Akmentiņi” ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Paralēli aktivitātēm Latvijā “Carnival Youth” albums “No Clouds Allowed” iznācis vairākās Eiropas valstīs, grupa ir atkārtoti devusies turnejā Vācijā, Austrijā un Šveicē, uzstājusies vairākos Eiropas līmeņa festivālos.

Šajā rudenī plānots sākt darbu, ierakstot grupas otru studijas albuma ierakstu, tāpat grupa atkal sniegs koncertus Eiropā – Hamburgā, Berlīnē un Leipcigā.

VARBŪT NODER!!

Koncerts 1. IX 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

Biļetes: koncertzāles “Cēsis” kasē, “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: stāvbiļete EUR 10, sēdvieta balkonā EUR 12

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+