Kultūra
Mūzika

Maestro, ziedi un džezs: atvērts Kristīnes Prauliņas albums “Kontrasti”0

Foto: Ritvars Stankevičs (MicRec)

Pirmdien, 28. maijā, Rīgas Latviešu Biedrības namā norisinājās jaunās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas jaunā albuma “Kontrasti” atvēršanas svinības, vēsta mūzikas ierakstu kompānijas “MicRec” pārstāve Ilze Pleša.

Sarīkojumu kuplināja maestro Raimonds Pauls, kurš kopīgi ar Kristīni un mūziķiem atskaņoja vairākas dziesmas no jaunā albuma.

Albums “Kontrasti” ir ierakstīts kopā ar “Latvijas Radio bigbendu”. Visu dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, bet visu dziesmu vārdu autors ir Guntars Račs, kurš vakardienas svinībās bija uzņēmies vakara vadītāja lomu. Šāds autoru tandēms jau reiz strādāja arī pie Kristīnes pirmā ierakstu albuma “Melns ar baltu”, kurš nāca klajā 2014. gadā un tika nominēts “Zelta Mikrofons” balvai. Jaunā albuma dziesmas aranžējis bigbenda pianists Viktors Ritovs.

Pasākumu “Māmuļā” vakar apmeklēja albuma radošā grupa, bigbenda mūziķi, radio un preses pārstāvji, Kristīnes un maestro paziņas, šī bija arī iespēja palūkoties uz Raimondu Paulu Jāņu vainagā.

Par godu jaunā albuma klajā nākšanai, plānota arī koncertu sērija rudenī, kurā šī programma izskanēs 24. septembrī Rīgā, VEF kultūras pilī, 7. oktobrī Cēsīs, 10. oktobrī Liepājā un 14. oktobrī Rēzeknē.

Galerijas nosaukums

LA.lv