×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. jūlijs, 2015
Drukāt

Maijā uzlabojies iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Maijā salīdzinājumā ar aprīli ir uzlabojies Latvijas iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu, liecina jaunākās “DNB Latvijas barometra” aptaujas dati.

Maijā atzinīgu vērtējumu valdības paveiktajam sniedza 22% (aprīlī – 21%), bet neapmierinātību ar Ministru kabineta darbu pauda 70% (aprīlī – 73%). Pārējiem aptaujātajiem bija grūti novērtēt valdības darbu.

Valdības darba vērtējuma indekss maijā bija mīnus 33. Salīdzinājumam – aprīlī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 36, martā – mīnus 33, februārī – mīnus 32, janvārī – mīnus 31.

“DNB Latvijas barometrs” ir ikmēneša socioloģiskais pētījums, kurā tiek pētītas konkrētā brīža aktuālās norises sabiedrībai nozīmīgās jomās. Vienlaikus iedzīvotājiem ikreiz tiek uzdots pastāvīgo jautājumu kopums, kas mēnesi pa mēnesim atspoguļo sabiedrības vispārējā noskaņojuma izmaiņas.

Jaunākās aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laikā no 8.maija līdz 21.maijam. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīves vietās, tika aptaujāts 1001 respondents vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vēl tikai mūsu mīļotajai valdībai ir jāuzņem nelegālie bēgļi,lai būtu visi 100%! Ziņās lasām: “150 nelegālie bēgļi mēģinājuši ieņemt tuneli pie Lamanša”! Jācer,ka garlaicīgi nebūs arī Latvijā!

  2. Pēc šokolādes un konfekšu aplikšanas ar akcīzes nodokli (ja vien tiks realizēts šis VM priekšlikums) iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu uzlabosies vēl vairāk!

  3. Kurš izplata nepatiesas ziņas par iedzīvotāju aptauju? Lūdzu vārdu uzvārdu un personu, lai varētu nodot policijai izmeklēšanai un sodīšanai.

  4. Vai kāds no lasītājiem kādreiz ir par kaut ko “aptaujāts”?

Draugiem Facebook Twitter Google+