Apbrīno

Maikls Bublē sākotnēji nesaņēma producentu atbalstu savai mūzikai 16

Foto – Leta/AP

Kanādiešu dziedātājam Maiklam Bublē mūzikas producents Deivids Fosters reiz teicis, ka neviens nekad nepirks viņa mūziku.

Fosters arī sacījis, ka neviens, pat ne ierakstu kompānija “Warner Bros”, nepieņems viņa mūzikas stilu. Kopš viņa debijas albuma 2001. gadā 41 gadu vecā dziedātāja studijas ieraksti pārdoti 55 miljonos eksemplāru.

Dziesmas “Haven’t Met You Yet” izpildītājs Lielbritānijas raidsabiedrības BBC radiostacijai “Radio 4” atklāja, ka producents atzinis mūziķa talantu, taču nav saskatījis nopelnīšanas iespējas viņa mūzikas žanrā.

“Lai no manis atbrīvotos, Fosters no manis pieprasīja 100 000 dolāru par dziesmu, ko viņš būtu ar mieru ierakstīt,” teica Bublē, norādot, ka producents, visticamāk, tobrīd vairs necerēja mūziķi ieraudzīt.

Pēc atraidījuma dziesmas “It’s a Beautiful Day” autors nepadevās un ar savu menedžeri meklēja investorus, kas palīdzētu finansēt viņa mūzikas karjeras sākumu.

Ar investoru palīdzību Bublē ne tikai ieguva iespēju ierakstīt savu pirmo studijas ierakstu, bet arī parakstīja sadarbības līgumu ar “Warner Bros”.

LA.lv