×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
7. februāris, 2015
Drukāt

Makeins kritizē Merkeles “nomierināšanas politiku” (7)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV senators Džons Makeins izteicies, ka Vācijas kancleres Angelas Merkeles politika Ukrainas jautājumā atgādinot rietumvalstu nomierināšanas politiku, kas pirms Otrā pasaules kara tika piekopta pret nacistiskās Vācijas vadoni Ādolfu Hitleru.

Kā ziņo poļu laikraksts “Gazeta Wyborcza”, šādu viedokli Makeins paudis intervijā vācu sabiedriskajam televīzijas kanālam ZDF, kuru pilnībā paredzēts pārraidīt svētdien.

“Vērojot Vācijas valdības politiku Ukrainas jautājumā, var rasties iespaids, ka viņai nav ideju vai ka viņai ir vienaldzīga cilvēku slepkavošana Ukrainā,” atzinis senators.

Vienlaikus viņš norādījis, ka esot vīlies eiropiešu politikā, taču neko citu arī neesot gaidījis.

Laikraksts norāda, ka Makeins vada abu partiju senatoru grupu, kas nesen mudināja ASV prezidentu Baraku Obamu apgādāt Ukrainu ar ieročiem, lai tā varētu pretoties Krievijas agresijai.

Saskaņā ar “Gazeta Wyborcza” rīcībā esošo informāciju Makeina izteikumi jau izsaukuši sašutumu vācu politiķu aprindās, un Merkeles vadītās Kristīgo demokrātu savienības (CDU) ģenerālsekretārs Pēters Taubers esot pieprasījis senatoram atvainoties par saviem vārdiem.

“Par laimi, mums ir kanclere, kas domā, ko runā, nevis rīkojas kā kovbojs,” tviterī norādījis Taubers.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Atbalsu Makeinu, tikai iedodot pa purnu krievi sapratīs, ka jāvācas prom no zemes, kur tu neesi ne aicināts, ne gaidīts. Varmāku jāaptur ar spēku. Putins ļoti labi parādījis piemēru kā jauzvedas – visiem vajadzētu darīt savu darbiņu un, ja Putins atļautos ko teikt, tad vienkārši ieņemtu viņa paša pozīciju – mēs nezinām kā Ukrainā nokļuvusi ieroči un no kurienes.

  2. Makeins ir karavīrs,kādu otru grūti atrast.Palasiet viņa biogrāfiju.Cilvēks- cīnītājs,nevis tāds kā mīkstie Eiropas, tā saucamie, līderi.Kur tādi noved, to mēs piedzīvojām pirms un pēc II Pasaules kara.

  3. Franšiem Mistral un vāciešiem Polijas rietumi? Kas Krievijai – Novorosija, bet kur tad miers? Pie Polijas dalisanas vel jatiek… ( sk. Zirinovska izteikumus ).

  4. ASV nevajag iejaukties Ukrainā ar saviem ieročiem,no turienes skaļi runāt vectētiņam viegli,bet tautai jādzīvo Eiropā,kur neviens nevēlās karu.

  5. “Mums ir kanclere, kas domā, ko runā, nevis rīkojas kā kovbojs,” tviterī norādījis Taubers.
    – – – – – – – – – – –
    Par tukšu runāšanu Merķele nekur tālāk nav arī tikusi. Varētu domāt, ka viņa čekista mentalitāti pazīst, bet — nekā! Iespējams, ka viņai bailes no krieviem ir tā iedrātētas, ka viņa nespēj nemaz sakarīgi domāt.

  6. Tur jau tā problēma, ka pārāk daudz domā! Putins gan nedomā – viņš tik gāž. Pretuzbrukuma ieročus sen jau vajadzēja piegādāt Ukrainai. Krievam uzreiz pazustu velme karot. Gluži kā toreiz Afgānā. Domāju ka problēma iekš tā, ka lielie vel nav vienojušies, kā neuzkrītoši sadalīt ietekmes zonas. Par notriekto lidmašīnu vispār aizmirsuši, jo savādāk būtu jārīkojās.

Draugiem Facebook Twitter Google+