Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

Mākslinieks Maskavā aizdedzina Drošības dienesta ēkas durvis (1)

TwitterTwitter

Krievijas mākslinieks Pjotrs Pavļenskis

Mākslinieks Pjotrs Pavļenskis Maskavas centrā Lubjankas laukumā naktī uz pirmdienu aizdedzinājis Federālā Drošības dienesta (FDD) ēkas durvis.

Kā pastāstīja telekanāla “Doždj” korespondents Vladimirs Romenskis, kurš vērojis akciju, Pavļenskis ap plkst.2 naktī no kannas aplējis FDD ēkas durvis ar šķidrumu, bet pēc tam tās ar šķiltavām aizdedzinājis.
Policisti, kas drīz vien uzradušies akcijas vietā, arestējuši kā Pavļenski, tā arī žurnālistus – Romenski un Ņiginu Berojevu.

Atbilstoši jaunākajai informācijai žurnālisti policijā snieguši paskaidrojumus liecinieku statusā un tad atbrīvoti.

Kā pastāstīja mākslinieka dzīvesbiedre Oksana Šaligina, tā bijusi ieplānota performance.
“Tā bija Lubjankas laukuma FDD galvenās ēkas ieejas aizdedzināšana, tajā arī ir visa būtība. Aizturēts Pjotrs un divi žurnālisti,” sacīja Šaligina.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Piedodiet, bet šo cilvēku nekādi nevaru atzīt par mākslinieku!

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (2)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+