Malkina “hat-trick” garantē “Penguins” vietu Stenlija kausa otrajā kārtā 0

Ar trim gūtiem vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pirmdien izcēlās krievu uzbrucējs Jevgēņijs Malkins, palīdzot Pitsburgas “Penguins” sasniegt Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā “Penguins” ar rezultātu 4:3 (2:0, 2:0, 0:3) izbraukumā apspēlēja Kolumbusas “Blue Jackets”, kas sērijā līdz četrām uzvarām deva panākumu ar rezultātu 4-2.

Šajā mačā “Penguins” guva pirmos četrus vārtus, turklāt trīs reizes precīzi meta tieši Malkins, kuram reizi piebalsoja Brendons Saters. Kaut pamatlaika pēdējās desmit minūtēs “Blue Jackets” trīs vārtus atguva, panākt kaut neizšķirtu mājiniekiem neizdevās.

Zīmīgi, ka piecas no šīs sērijas spēlēm noslēdzās tieši ar rezultātu 4:3, bet trīs ilga vairāk nekā 60 minūtes.

Nākamajā kārtā “Penguins” spēkosies ar Ņujorkas “Rangers” vai Filadelfijas “Flyers”. Šo komandu duelī pašlaik ar 3-2 vadībā atrodas Ņujorkas klubs.

Tikmēr divos Rietumu konferences ceturtdaļfināla dueļos pirmdien noskaidrojās, ka šonedēļ sagaidāmi septītie mači.

Minesotas “Wild” ar rezultātu 5:2 (2:1, 0:1, 3:0) savā laukumā pieveica Kolorādo “Avalanche”, sērijā panākot izlīdzinājumu 3-3. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Zeks Periss.

Septītā spēle paredzēta trešdien. “Wild” komanda nav uzvarējusi nevienu Stenlija kausa sēriju kopš 2003.gada, bet “Avalanche” pēdējo reizi pirmo kārtu pārvarēja 2008.gadā, kad sešos mačos pieveica tieši Minesotas vienību.

Šī dueļa uzvarētāji nākamajā kārtā tiksies ar pagājušās sezonas čempioni Čikāgas “Blackhawks”.

Savukārt Losandželosas “Kings” ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) savā laukumā pieveica Sanhosē “Sharks”, un arī šajā sērijā rezultāts tagad ir 3-3. Šajā mačā vēl 50.minūtē rezultāts bija 1:1, bet atlikušajā laikā “Kings” iemeta trīs bezatbildes ripas.

Uzvarētājiem slovēnis Anže Kopitars un Džastins Viljamss katrs guva pa diviem vārtiem un izpildīja pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Šajā sērijā “Kings” zaudēja pirmajos trijos mačos, bet trešdien centīsies kļūt vien par ceturto komandu NHL vēsturē, kas uzvarējusi sērijā no 0-3 deficīta.

“Sharks” komanda arī 2011.gadā sērijā ar Detroitas “Red Wings” uzvarēja pirmajos trijos mačos, bet pēc tam cieta trīs neveiksmes pēc kārtas. Tomēr septītajā mačā toreiz “Sharks” izcīnīja uzvaru.