×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Mamikins neiegūst kāroto amatu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) nav ievēlēts EP Sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupas viceprezidenta amatā.

Kā aģentūrai LETA apliecināja politiķis, balsojumā, kas norisinājies vakar vakarā, viņš nav ieguvis balsu vairākumu, līdz ar to nav ievēlēts viceprezidenta amatā.

Jautāts par balsojuma rezultātiem, Mamikins apgalvoja, ka tiem politiķiem, kuri netiek ievēlēti, oficiāli nepaziņo balsu skaitu.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija, Mamikins saņēmis aptuveni 20 balsis, starp kandidātiem ierindojoties pēdējā vietā.

Politiķis iepriekš skaidroja, ka pieteicies viceprezidenta amatam, “lai spēlētu augstākajā līgā, lai būtu spēku balanss starp Austrumeiropu un Rietumeiropu”. Tāpat Mamikina mērķis bijis “Latvijai piedāvāt sociāldemokrātiskās vērtības” un “aktualizēt Latvijas situāciju”.

Pašlaik Mamikins ir EP Delegācijas attiecībām ar Baltkrieviju priekšsēdētāja vietnieks, kā arī EP Ārlietu komitejas loceklis. Kā aizstājējs viņš strādā Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komitejā, kā arī delegācijā Eiropas Savienības (ES) un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju. Kā aizstājējs Mamikins strādā arī EP Delegācijā Euronest parlamentārajā asamblejā.

EP deputāti apvienojas politiskajās grupās, kas veidotas atbilstīgi viņu politiskajai pārliecībai, nevis valstiskajai piederībai. Šobrīd, kā liecina EP sniegtā informācija, tajā ir astoņas politiskās grupas.

Lai izveidotu politisko grupu, tajā ir jābūt vismaz 25 deputātiem un tai jāpārstāv vismaz viena ceturtdaļa dalībvalstu. Deputāti var darboties tikai vienā politiskajā grupā.
Daži deputāti neiesaistās nevienā politiskajā grupā, un viņi ir pie politiskajām grupām nepiederoši deputāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ļooti pareizi! Neba ES neredz kas ir Mamikins.Viņa vieta arī ir tikai Vidusāzijā vai Āfrikā.Lai ložņā ar primātiem pa kokiem.Uz civilizētas zemes šim nav ko darīt.Vēl gan paliek māte – krievija !Lai cīnās par to ne Eiropas labumu apkrauts ar dušu utt.,bet mātuškas “civilizācijas”apskāvienos piem.Tambovā,

Draugiem Facebook Twitter Google+