Praktiski
Mājas

Man ir liela pēda un jāvalkā 50. izmēra apavi. Kur tādus var iegādāties? Atbilde lasītājam 16

Foto – Shutterstock

Man ir gara pēda, tāpēc jāvalkā 50. izmēra apavi, kas reti kurā veikalā nopērkami. Esmu runājis ar kurpniekiem, vai viņi varētu man uztaisīt kurpes pēc pasūtījuma, taču neguvu atsaucību. Varbūt ar žurnāla starpniecību iespējams atrast kurpnieku, kurš būtu ar mieru izgatavot gan izejamos, gan ikdienas apavus? VILIS TUKUMĀ

Vispirms var ieteikt apmeklēt veikalu “Venda-2” Tukumā, Elizabetes ielā 14. Tajā tirgo mazlietotus apavus un, kā informēja veikala pārdevēja, gadoties pat 55. izmēra kurpes un botas, turklāt par pieņemamām cenām. Jaunas preces pievedot katru ceturtdienu.

Var doties uz Rīgas Centrāltirgu, kur iespējams atrast 50. izmēra apavus. Tos diezgan plašā sortimentā piedāvā arī apavu veikalā “40+” Rīgā, K. Valdemāra ielā 38. Patlaban piedāvājumā esot 50. izmēra izejamie apavi no ādas, tiesa, padārgi, par 70–100 eiro. Taču piedāvājumā ir arī lētāka prece, piemēram, buru auduma kedas par 17 eiro. Veikala mājaslapā www.apavi40plus.lv var aplūkot, kādi apavi patlaban nopērkami.

Gan izejamās kurpes, gan puszābakus pēc individuāla pasūtījuma gatavo apavu meistars Aldonis Timermanis; modeļu apavu uzņēmums “ALD Grupa” atrodas Rīgā, Miera ielā 11. Kā skaidro meistars, viņš apavus taisot tikai no ādas. Kurpju vidējā cena esot 160–180 eiro, puszābaku – ap 180 eiro.

LA.lv