×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

“Maxima” veikalā Valdemāra ielā nostrādājusi ugunsdzēsības signalizācija; evakuēti cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Veikals "Maxima"

Atskanot ugunsdzēsības trauksmes signalizācijai, šodien Rīgā, K.Valdemāra ielā, no veikala “Maxima X” evakuēti cilvēki.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inga Vetere, veikalā K.Valdemāra ielā atskanējusi trauksmes signalizācija, tāpēc evakuēti cilvēki. Cilvēki no tirdzniecības vietas izvesti pirms VUGD ierašanās.

Uz notikuma vietu izbraukušas divas VUGD autocisternas un vienas autokāpnes. Tagad notiek veikala telpu pārbaude, taču skaidrs, ka degšanas neesot bijis.

Kā ziņots, 4.janvārī, cilvēki tika evakuēti arī no lielveikala “Maxima XX” Rīgā, Dzelzavas ielā. Uz notikuma vietu bija izbraukušas sešas VUGD automašīnas, tomēr piedūmojums ēkā netika konstatēts.

Arī 2.janvāra vakarā divos veikalos “Maxima” – Olainē un Rīgā, Dzelzavas ielā, – nostrādāja ugunsgrēka trauksmes signalizācija un tika evakuēti cilvēki, taču izrādījās, ka trauksmei nav pamata.

Kā šonedēļ paskaidroja SIA “Maxima Latvija” pārstāvis Jānis Beseris, 2.janvārī veikalā Dzelzavas ielā signalizācijas nostrādāšanas iemesls bija sistēmas kļūda, bet pēc divām dienām, 4.janvārī, signalizācijas sensors nostrādāja virtuves zonā tvaiku ietekmē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+