Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2016
Drukāt

Mazgājot logus, vīrietis nokrīt no sešu metru augstuma

Prezentē jauno ātrās palīdzības operatīvo transportlīdzekļu prototipu

Foto - LETA

Aizvadītajā diennaktī Rīgā darba traumu guvis kāds 29 gadus vecs vīrietis, kurš kritis, mazgājot logus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis mazgājis logus un kritis no aptuveni piecu līdz sešu metru augstuma, gūstot politraumu. Vīrietis guvis iegurņa kaula un kājas lūzumu, kā arī plēstas brūces. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Savukārt Vidzemē kāds 45 gadus vecs vīrietis kokzāģētavā labojis iekārtu, taču iekārtā ierauta vīrieša plauksta, un viņš guvis nopietnu plaukstas traumu. Vīrietim traumēta plauksta un vairāki pirksti, kā arī ir pirkstu amputācija. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Nopietnu plaukstas traumu Vidzemē guvis arī 18 gadus vecs jaunietis, kurš mājās strādājis ar elektrisko ēveli. Jaunietis ar elektrisko ēveli iegriezis sev plaukstā, gūstot nopietnu plaukstas traumu, nogriežot arī pirkstu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1103 izsaukumus, no kuriem 176 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+