Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
19. maijs, 2016
Drukāt

Mazulis Kurzemē saindējies ar, iespējams, degšķidrumu

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs foto

Kurzemē mediķi slimnīcā nogādājuši gadu un septiņus mēnešus vecu puiku, kurš, iespējams, iedzēris degšķidrumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Savukārt Rīgā gadu veca meitenīte uzlējusi sev virsū trauku ar karstu ūdeni. Bērns ar krūšu un vēdera applaucējumiem nogādāts slimnīcā.

Turpat Rīgā kāds tēvs uz velosipēda vedis desmit gadus veco dēlu, kuram spieķos ieķērusies kāja. Tā rezultātā abi nokrituši. Zēnam konstatēti ķermeņa sasitumi un kājas trauma, bet tēvam galvas sasitumi un smadzeņu satricinājums.

Vakar slimnīcā nogādāti arī vairāki cilvēki, kas strādājot guvuši nopietnas traumas. Tā Kurzemē 54 gadus vecam vīrietim uzkritis baļķis – viņam salauztas abas kājas, savukārt Rīgas reģionā 79 gadus vecs vīrietis, strādājot ar leņķa slīpmašīnu, guvis plašas plēstas brūces rokā.

Kopumā aizvadītajā dienā mediķi devušies uz 1086 izsaukumiem, no tiem 165 bija saistīti ar dažāda veida traumām

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+