×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

Mediji: Pārtraukti mēģinājumi atmodināt Šūmaheru no komas (6)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Francijas ārsti pārtraukuši mēģinājumus atmodināt smagā slēpošanas negadījumā cietušo F1 pilotu Mihaelu Šūmaheru no vairāk nekā divus mēnešus ilgušās komas, pirmdien ziņo vācu prese.

Kā vēsta izdevums “Focus”, vēl tikai pirms dažām dienām bijušais Šūmahera komandas biedrs Felipe Masa bija raisījis cerības, sakot, ka apmeklējuma laikā Grenobles slimnīcā Mihaels izrādījis reakciju uz mēģinājumiem ar viņu runāt.

Tomēr jaunākajā “Focus” numurā, neminot informācijas avotu, vēstīts, ka jebkāds progress sportista atlabšanā apstājies, jo grenobles slimnīcas ārsti pieņēmuši lēmumu pārtraukt viņa atmodināšanu.

Pēdējā oficiālajā Šūmahera menedžmenta paziņojumā nav informācijas par viņa veselības stāvokli, minēts tikai, ka “mēs visi zinām, ka Mihaels ir cīnītājs un viņš nepadosies.”

Šūmahers ir komā kopš 29. decembrī notikušā slēpošanas negadījuma, kad viņš guva smagu galvas traumu.

Grenobles slimnīcas ārsti jau pirms mēneša ziņoja, ka sākuši mēģinājumu atmodināt Šūmaheru no mākslīgi izraisītās komas, samazinot sedatīvu devas. Pēc viņa pārstāves toreiz teiktā, šis process varētu prasīt ilgāku laiku.

Plašsaziņas līdzekļiem līdz šim bijis maz informācijas par F1 leģendas veselības stāvokli, kas devis pamatu dažādām baumām, tostarp minējumiem par Šūmahera nāvi, kurus slimnīca kategoriski noraidījusi.

Tāpat medijos minēts, ka Šūmahera sieva Korinna, kas katru dienu pavada ilgas stundas, runājot ar vīru, līdz šim nav sagaidījusi nekādu atbildes reakciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Dievs dod žēlastību

  2. Cīnītājs, jā… varu tikai novēlēt – ticību, drosmi un izturību ģimenei! Šīs iespējams ir viņa grūtākās sacensības, bet … Visa pasaule ir ar Tevi (kā vienmēr ir bijusi)!!!

  3. Turies DRAUDZIŅ, TU ESI STIPRS,TEV JĀIZTUR UN JĀDZĪVO….. NEPADODIES…..
    ES TAVA FANE TURU ĪKŠĶUS UN TICU,KA TU IZTURĒSI….

  4. vins jamegina ar visiem spekiem atmodinat

  5. Tad sanaāk ka viņu pārtrauks atmodināt vai kā ?????

Draugiem Facebook Twitter Google+