Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

“Microsoft” jauns ģenerāldirektors; Geitss vairs nevadīs padomi

geitss

Par ASV datortehnoloģiju kompānijas “Microsoft” ģenerāldirektoru iecelts līdzšinējais viceprezidents Satja Nadella, bet Bils Geitss atstās uzņēmuma padomes priekšsēdētāja amatu un turpmāk būs “Microsoft” konsultants tehnoloģiju jautājumos, otrdien paziņoja “Microsoft”.

Indijā dzimušais Nadella, kurš viceprezidenta amatā pārraudzīja “Microsoft” mākoņpakalpojumu biznesu, nomaina līdzšinējo ģenerāldirektoru Stīvu Balmeru, kurš augustā paziņoja par nodomu no amata aiziet un doties pensijā.

Geitsu padomes priekšsēdētāja amatā nomainīs padomes loceklis Džons Tompsons.

Balmers  bija “Microsoft” ģenerāldirektors kopš 2000.gada, kad no uzņēmuma ikdienas vadības aizgāja tā dibinātājs Geitss, kurš kļuva par “Microsoft” padomes priekšsēdētāju. Tolaik “Microsoft” bija līdere savā jomā un kompānija ar pasaulē lielāko tirgus vērtību. Tomēr pēdējos gados uzņēmuma pozīcijas tirgū ir vājinājušās. Lai gan “Microsoft” izstrādātā programmatūra “Windows” tiek lietota absolūtajā vairākumā personālo datoru, tās produkti maz tiek izmantoti strauji augošajos planšetdatoru un viedtālruņu segmentos.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+