×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

Moderni izglītos skolotājus

Foto - LETAFoto - LETA

SIA "Lielvārds" valdes priekšsēdētājs Aivars Gribusts

Pagājušajā nedēļā izglītības uzņēmums “Lielvārds” atklāja Kompetences centru, kas būs pirmā šāda veida skolotāju profesionālās pilnveides platforma Latvijā.

Tajā skolotāji varēs iepazīt un apgūt jaunākās pasaules izglītības tendences, pilnveidot savu profesionālo kompetenci, kā arī ātri atrast vajadzīgo plašajā mācību satura, līdzekļu un tehnoloģiju piedāvājumā. Arī – iemācīties, kā ikdienas darbā izmantot mūsdienu tehnoloģijas un iespējas. Plānots, ka nākamā gada laikā zināšanas un prasmes atbilstoši jaunākajām pasaules izglītības tendencēm tajā pilnveidos vismaz 2000 skolotāju, kuri varēs piedalīties divdesmit dažādās tālākizglītības programmās, semināros un praktiskās nodarbībās.

“Mūsdienīgai mācību videi un tehnoloģijām jākļūst par skolotāja sabiedrotajiem,” uzsver “Lielvārda” valdes priekšsēdētājs Aivars Gribusts. Pateicoties “LMT” atbalstam, 100 skolotāji varēs bez maksas apgūt programmu “Ievads skolēnu mobilo tehnoloģiju iesaistei mācību procesā”. Kompetences centra izveidē investēti 100 000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+