“Mogo” uzvaras attālumā no Latvijas čempionāta zelta 0

Regulārā čempionāta uzvarētāji “Mogo” sestdien izvirzījās vadībā Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā pret Ogres “Kubads” komandu, nonākot vairs tikai viena panākuma attālumā no titula iegūšanas.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Mogo” savā laukumā Tukumā pieveica sāncenšus ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Spēles laikā “Mogo” vienība izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Miks Lipsbergs un Jānis Brakšs. Tiesa, 38.minūtē “Kurbads” pēc pieredzējušā Aleksandra Macijevska metiena vienus vārtus atguva, bet 46.minūtē viņš bija precīzs vēlreiz, jau panākot izlīdzinājumu.

Izvirzīties vadībā “Kurbads” vienībai tā arī neizdevās, jo 57.minūtē vairākumu realizēja Aldis Āboliņš, tādejādi gūdams uzvaras vārtus.

Šīs sērijas nākamais mačs pirmdien notiks Ogrē.

Piektdien Latvijas čempionāta bronzas godalgu savā debijas sezonā ieguva “Liepāja”, kas sērijā par trešo vietu pieveica “Zemgali”/LLU.