×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. jūnijs, 2012
Drukāt

“Muse” sacerējuši Londonas olimpisko spēļu himnu

Foto - LETAFoto - LETA

Londonas olimpisko spēļu himna būs rokgrupas “Muse” dziesma “Survival”, trešdien paziņoja grupa. Dziesma sacerēta, “domājot par olimpiskajām spēlēm”. “Tā stāsta par pilnīgu pārliecību un tīru apņemšanos uzvarēt,” solists Mets Belamijs raksta grupas mājaslapā.

Melodija tiks atskaņota olimpiādes norises laikā no 27.jūlija līdz 12.augustam. Tā tiks spēlēta, kad sportisti ieradīsies stadionā un pirms medaļu pasniegšanas, kā arī kalpos par spēļu starptautisko translāciju tēmas dziesmu.

Grupa “Muse” pārdevusi aptuveni 15 miljonus albumu kopiju visā pasaulē. Septembrī tā izlaidīs albumu “The 2nd Law”, kam sekos Eiropas koncertturneja.

“Survival” ir viena no piecām Londonas olimpisko spēļu oficiālajām dziesmām. Pārējos skaņdarbus sarakstījis Eltons Džons ar austrāliešu deju mūzikas duetu “Pnau”, angļu alternatīvās deju mūzikas grupa “Delphic”, angļu elektroniskās mūzikas duets “The Chemical Brothers” un angļu reperis “Dizzee Rascal”. Pārējās dziesmas iznāks jūlijā un augustā.

Olimpiādē uzstāsies arī citi izpildītāji, tostarp amerikāņu popgrupa “Scissor Sisters” un britu hiphopa duets “Rizzle Kicks”.

Olimpisko spēļu apmeklētāji vēros baleta, ielu deju, akrobātikas, karsēju, militāro orķestru un sporta priekšnesumus.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”525″ src=”http://www.youtube.com/embed/68mw8AE9l_g” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+