×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. septembris, 2012
Drukāt

NA par Rīgas mēra amata kandidāti virza tieslietu ministra padomnieci Broku

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālā apvienība (NA) par Rīgas mēra amata kandidāti izvirzījusi pašreizējo tieslietu ministra padomnieci Baibu Broku, bet netiek izslēgts, ka varētu parādīties arī citi kandidāti uz šo amatu, aģentūrai BNS pastāstīja NA valdes līdzpriekšsēdētājs un Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš.

“Es varu apstiprināt, ka pašlaik es redzu Baibu Broku kā vienu no iespējamām Rīgas mēra amata kandidātēm. Mēs esam uzrunājuši Baibu Broku, mēs neesam partijā lēmuši par to. Mums ir bijusi varbūt tāda neliela saruna par šo tēmu. Par konkrētu kandidatūru apstiprināšanu mēs vēl lemsim. Patlaban es personīgi varu teikt, ka es redzu Baibu Broku kā Rīgas mēra amata kandidāti,” teica Bērziņš.

“Iespējams, ka partijas biedri vēl kādu kandidatūru virzīs, un Baiba Broka ir viena no tām, kuru es redzu kā kandidāti. Ja būs virzīts vēl kāds, tad diskutēsim,” norādīja deputāts.

Jau ziņots, ka Nacionālās apvienības (NA) līdzpriekšsēdētājs un Saeimas deputāts Raivis Dzintars žurnālistiem paziņoja, ka gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā neplāno veidot kopīgu sarakstu ar kādu citu politisko spēku, bet plāno startēt vieni, jo tādējādi būs iespējams panākt labāku rezultātu.

“Tās ideoloģijas tomēr ir stipri atšķirīgas, un, apvienojoties un veidojot kopīgu sarakstu ar ideoloģiski atšķirīgu partiju, daļa vēlētāju gluži vienkārši tiek zaudēti, līdz ar to izdevīgi pareizākā taktika ir sadarboties ar pašreizējām valdības partijām, vienoties, iespējams, par kopīgas koalīcijas veidošanu pēc vēlēšanām, bet summā lielāku rezultātu var iegūt, nestartējot vienā sarakstā,” iepriekš sacīja Dzintars.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+