Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
5. septembris, 2017
Drukāt

Nacionālā teātra diena Kalnciema kvartālā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

9. septembra tirgus laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00 tiks atklāta teātra sezona kopā ar Kalnciema kvartāla ilggadējiem draugiem – Latvijas Nacionālo teātri, kas šogad atzīmēs savu 99. atklāšanu. Teātris būs sagatavojis īpašu biļešu piedāvājumu tieši Kalnciema kvartāla tirgum, kā arī koncertu, kurā uzstāsies Dita Lūriņa un Ainārs Ančevskis grupas “Undertango” pavadībā, būs arī radošās darbnīcas bērniem kopā ar teātra dekoratori un pedagoģi Sanitu Mickus.

Programma:

No plkst. 11.30 darbnīca bērniem
Kopā ar teātra dekoratori un pedagoģi Sanitu Mickus bērni varēs iejusties jaunā tēlā, veidojot princešu un prinču galvas rotas.

Plkst. 12.00 un 13.00 Nacionālā teātra koncerts
Uzstāsies Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainārs Ančevskis, kurus muzikāli papildinās kvartets Undertango. Nacionālais teātris sola pārsteigt tirgus apmeklētājus ar skanīgām dziesmām no teātra izrādēm, organizēs konkursu un dalīs balvas.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+