Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
30. jūnijs, 2017
Drukāt

Nacionālais teātris tomēr devies viesizrādēs uz ASV (2)

Kristapa Kalna fotoKristapa Kalna foto

Latvijas Nacionālā teātra izrādes “Ceļā uz mājām” trupa, neraugoties uz sarežģījumiem, kādi bija radušies ar vīzām, devusies uz viesizrādēm ASV, lai piedalītos XIV Vispārējos Latviešu dziesmu un deju svētkos, kas no 29. jūnija līdz 3. jūlijam notiek Baltimorā.

Eliota Heiza luga “Ceļā uz mājām” asprātīgā formātā piedāvās mūsdienu ģimenes problēmu koncentrātu. Režisors Dāvis Auškāps: “Man ir zināmi daudzi no tajā skartajiem tematiem, ko arī es esmu pieredzējis savā dzīvē, savā lielajā ģimenē ar brāļiem, māsām, brālēniem, māsīcām, tēva radiem, mātes radiem, tagad arī sievas un brāļa sievas radiem. Es gan tur nesaskatu nevienu konkrēti. Kā izrādē “Blakts” saka – “tas nav par tevi, tas ir par tavu kaimiņu”. Tās ir lietas, par kurām man gribas runāt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ir sponsors braucienam? Vai Kultūras ministrija arī piešķīrusi finanses? Tad, kad medmāsiņām par velti jāstrādā virsstundas, tad kultūras finansējums ir nesamērīgi liels. Tieši tāpat interesē tādi fesivāli kā Lampa (cik un kas sponsorē un izmaksas) – vispirms par slimiem cilvēkiem jādomā.

  2. of twins with surrogate mother

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+