Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
11. maijs, 2016
Drukāt

Naktsklubā Vecrīgā pamana aizdomīgu vīrieti ar ieroci

LETALETA

Kādā nakstklubā Vecrīgā aizturēts vīrietis, kurš izklaidēties bija ieradies ar ieroci, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Vakar, 10. maijā, RPP devās uz izsaukumu Vecrīgā, kur kāda naktskluba apmeklētāji pamanījuši vīrieti, kuram pie bikšu siksnas piestiprināts ierocis.

Ierodoties adresē, vīrietis aicināts iznākt no naktskluba, kur konstatēts, ka pie personas atrodas gāzes ierocis, kurā ievietota pielādēta aptvere.

Veicot pārrunas ar vīrieti, radās aizdomas, ka persona ir alkohola reibuma stāvoklī. Vīrietis aizturēts par Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumā noteikto prasību pārkāpšanu un nodots Valsts policijas darbiniekiem tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+