Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
11. maijs, 2016
Drukāt

Naktsklubā Vecrīgā pamana aizdomīgu vīrieti ar ieroci

LETALETA

Kādā nakstklubā Vecrīgā aizturēts vīrietis, kurš izklaidēties bija ieradies ar ieroci, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Vakar, 10. maijā, RPP devās uz izsaukumu Vecrīgā, kur kāda naktskluba apmeklētāji pamanījuši vīrieti, kuram pie bikšu siksnas piestiprināts ierocis.

Ierodoties adresē, vīrietis aicināts iznākt no naktskluba, kur konstatēts, ka pie personas atrodas gāzes ierocis, kurā ievietota pielādēta aptvere.

Veicot pārrunas ar vīrieti, radās aizdomas, ka persona ir alkohola reibuma stāvoklī. Vīrietis aizturēts par Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumā noteikto prasību pārkāpšanu un nodots Valsts policijas darbiniekiem tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+