×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
6. marts, 2017
Drukāt

Neaizliedz nevienu no 16.marta pasākumiem: bet būs barjeras (40)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs nav aizliedzis nevienu no 16.martā Rīgas centrā iecerētajiem pasākumiem. Radzevičs šodien žurnālistiem teica, ka daļai pasākumu rīkotāju noteikti ierobežojumi, kas attiecas uz pasākumu norises vietām.

“Mēs pieturējāmies pie lēmuma, ka tie, kas ir par [leģionāriem], vienojas savā starpā par kopīgu pasākumu norisi, savukārt pretēji domājošie tiek novirzīti Bastejkalnā,” paziņoja Radzevičs.

Radzevičs domā, ka tāpat kā iepriekšējos gadus arī šogad Brīvības pieminekļa laukumā policija izvietos barjeras, lai nepieļautu fiziskas konfrontācijas iespējas pretēji domājušu cilvēku starpā. “Domāju, ka sabiedrība ir sapratusi, ka ir nepieciešams fiziski šos cilvēkus nošķirt. Kad vienu gadu bija bez šāda ierobežojuma, tad zināmi un zinoši cilvēki no fiziskas konfrontācijas nevarēja atturēties,” uzsvēra Radzevičs.

Rīgas dome bija saņēmusi sešus pieteikumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. Kad beidzot latvieši un latviešiem lojālie cittautieši pacels balsis, prasot Latvijas deokupāciju? Brīva Latvija bez Padomju Savienības ideoloģijas izplatītājiem un Krievijas, svešas valsts, nepārtrauktas jaukšanās mūsu valsts lietās nav iedomājama! Ceturtās Atmodas uzdevums ir atbrīvot Latviju nevis no leģionāriem vai to piemiņas glabātājiem, bet no sarkanā terora, kas vēl šodien turpinās, tikai slēptā, ne vairs atklātā formā. Vēršanās notiek pret latviešu tautu, tās kultūru, valodu, graujot tautas materiālās pastāvēšanas pamatus, sagandējot ikdienu gan darbā, gan uz ielas, pat mājās, kur tie pamanījušies iekļūt propagandas veidā ziņās un, uzdodamies par modinātājiem, grauj Latvijas valsts starptautisko tēlu un prestižu. Terors ir ienācis pat Latvijas Avīzes komentāros draudu un necenzētu jeb rupju izteikumu veidā, kas ir pilnīgi nepieņemami ne tikai no morāles viedokļa, kas jaunos cilvēkos var radīt visatļautības un nesodāmības sajūtu (kas arī lielā mērā šobrīd raksturo LA komentārus un jau ilgākā laika posmā), bet arī no valsts un latviešu patriotu drošības viedokļa. Tautas varoņu piemiņa tiek nīcināta un nicināta. Un gadiem ilgi valdība ņem tajā dalību, gandrīz kā izgaršojot pašu pieļauto klajas necieņas izrādīšanu latviešu tautai un tās varoņiem, dodot atļauju pretējai nometnei rīkot kārtējo maskarādi Bastejkalnā skaļu ruporu pavadījumā. Visas šīs tendences Latvijai ir nelabvēlīgas, un vēstures liecības ir atgādinājums, ka tas var nelāgi beigties..

 2. krievnacistiem vispār vajadzēja to mītiņu pie sava pārdaugavas mostra atļaut.Kāds viņiem sakars AR MILDU VAI BASTEIJKALNU!!!!!

 3. mūdzis regionālis Atbildēt

  Kam ir vajadzīgs šis cirks,kāpēc barjeras un nošķiršana,kāpēc 16. vēl nav brīvdiena? Nu izplūksies,sadziedēs zilumus,palaizīs rētas,visu beidzot kārtīgi iešnabos,izgulēsies un ies uz darbu.

 4. Vai Kozlovskis atkal slēpsies furgonā kad krievnacisti taisīs provokācijas?

  • klausies tu krievs,brauc uz kremli un piketē,ja ne tad pie sava pārdaugavas mostra,ei un ampelējies!!!

   • Kopš kura laika Milda arī tavējā?

   • Вам должно быть стыдно за то, что вы не знаете историю своей собственной страны! Этот памятник построили и на пожертвования русской общины тоже! Вам трудно такое представить даже?!!

 5. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 6. Vai mēs tomēr drīkstam? Drīz jau sabrauks migrantu tik daudz, ka latviešiem būs jālūdz piedošana par to , ka pietiekami jautri nesvinam 9. Maiju vai kvēli neslavējam Allahu.

 7. Nez, vai šogad ukraiņu nacisti arī būs? Pirms gada bija tāda grupiņa ar oriģinālu matu griezumu. Bet, cik atceros, viņi bija nepatīkami pārsteigti, ka pats Parādnieks viņus klusīņām lūdza neplivināties te ar saviem banderoviešu “vilku kāša” karogiem.

 8. Bļāvējus uz leģionā iesaukto upuru pieminētājiem vajag nevi atļaut Bastejkalnā bļaut,bet saslēgt dzelžos un vest uz Krieviju,lai bļauj tur!

 9. Bļāvējus uz leģionā iesaukto upuru pieminētājiem – saslēgt dzelžos un lopu vagonā 3h laikā aizvest uz robežu un pārdzīt pāri uz Krieviju,lai bļaustās tur!

 10. varēs atkal abas puses nolaist tvaiku

 11. Такие вы бедные и несчастные! Даже где то жалко вас, убогих! Стариков то я могу понять, пусть поминают своих погибших товарищей, да и сколько их осталось то. Но молодую фашиствующую поросль не понимаю и не принимаю! таких надо искоренять сразу, не давая росткам взойти! Не успеете оглянуть, эта коричневая зараза охватит всех и вы с радостными воплями будете сжигать несогласных с вами в газовых камерах!!! Пока ещё, вы это делаете только на словах. Остался только маленький сажок.

  • Aizver muti,cilvēk bez dzimtenes un aizej iedzer indi!

  • А я тебе, .., напомню, что памятник был построен на пожертвования не только латышей (!!!) но и русских людей тоже! И это не только ваш памятник но и наш! И что памятник сохранился только благодаря заступничеству Веры Мухиной.

   • Tieši tā – ja ne Vera Muhina, tad krievu okupanti Brīvības pieminekli būtu demontējuši. Karalaučos krievu okupanti un kapu apgānītāji demontēja gan prūšu pieminekļus, gan prūšu kapu plāksnes – nogāze un izmantoja ceļu būvē. Brīvību krievu okupētajai Kaļiņingradai, kas ir prūšu zeme!

 12. Godinasim varonus Atbildēt

  Latvieti, godinasim virus, kuri cinijas pret slepkavam un musu zemes okupantiem!Lai ne muzam vairs masu deportacijas, ne muzam Litenei,ne muzam Baigajam gadam!

 13. Ja tauta neatbalsta savus varonus,kuru cinijas par Brivu un Neatkarigu Latvijas Valsti ,tad sadai tautai draud atkartota okupacija.Ko par to doma “zalo” valdiba ?

 14. Cik ilgi vel atlausies, ES un NATO Valsti Latvija, okupanti noradit ko drikst un ko nedrikst ? Kad Latvija klus par Tiesisku Valsti kura tiek ieveroti un izpilditi LV Kriminallikumi un Starptautiskie likumi ,okpacijas seku likvidesanu ieskaitot ?

 15. Tad kapec tiem kretiniem no fufaikumciema atljauj 9 maiju svinet ?

 16. Tas SS’iešu gājiens jāaizliedz.

 17. Vai VVF arī būs un borēs pirkstu smadzenēs ??

Draugiem Facebook Twitter Google+