Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neatkāpies grūtību priekšā! Horoskops 22.jūlijam0

Dienas noskaņa

Mācies saprast likteņa zīmes – tad tava dzīve pavērsīsies uz labo pusi. Iespējams jauns darbs ar brīvu grafiku un augstāku algu. Nevajag pārspīlēt savu trūkumu nozīmi, jo tev ir daudz labu īpašību, kuru dēļ tevi ciena. Šodien nevajag tērēt enerģiju sīkumiem – ķeries pie nopietnām lietām.

Auns

Harmonijas un samierināšanās diena. Daudzu Aunu dzīvē iespējama situācijas atkārtošanās, kamēr viņi neizlabos savu kļūdu. Šajā dienā noderīgi nodarboties ar sociālo jautājumu risināšanu. Ja tev nav saprotamas likteņa zīmes un norādes, tad kļūdu izlabošanas periods var turpināties ilgu laiku.

Vērsis

Darbā var notikt kardinālas izmaiņas. Nav izslēgta pāriešana jaunā darbavietā ar brīvu grafiku un augstāku atalgojumu. Finanšu stabilitāte var būt atkarīga no kolektīva darba rezultātiem. Šodien iekļaujieties kopējā darbā pat tad, ja dod priekšroku veikt uzdevumu viens pats.

Dvīņi

Labvēlīga tirdzniecības darbība, kas var atnest prāvu peļņu. Tev nāksies izmantot tālus sakarus vai doties ārvalstu komandējumā.

Vēzis

Šī diena var sniegt Vēžiem daudz iespēju pašrealizācijai. Pastāv varbūtība atrast interesantu, prestižu un augsti apmaksātu darbu, sākt lielu, svarīgu projektu, nodoties radošumam. Un atceries: šodien nevajag tērēt enerģiju sīkumiem – ķeries pie nopietnām lietām.

Lauva

Šodien tev nāksies asā formā pierādīt savu taisnību, taču tu tik un tā nespēsi sasniegt plānoto, īpaši, ja lieta attiecas uz finansēm. Šodien neplāno vizīti pie priekšnieka. Konsultējies ar juristiem, pirms pieņemt svarīgu lēmumu.

Jaunava

Strādāt dārzā, lasīt un ēst ogas. Tas ir labākais, ko vari darīt šajā dienā, jo tas būs arī laiks kopā ar taviem mīļajiem, ar kuriem idkienā tik maz sanāk būt kopā.

Svari

Šī diena nav labvēlīga lietišķajai aktivitātei. Tev būs grūti koncentrēties, pieaugs varbūtība, ka aiz tavas muguras tiek vītas intrigas un nepatīkamas sarunas. Kompāniju vadītājiem visi aizsākumi var izvērsties par lielu izgāšanos, īpaši, ja tu visā paļaujies uz palīgu un sekretāru palīdzību.

Skorpions

Iespējams, ka Skorpioniem saruks enerģijas līmenis. Parādīsies nosliece uz sūdzēšanos, gaušanos, nomāktību un seksuālajiem traucējiem, infekcijas slimībām. Šodien tev kategoriski aizliegts vērsties pēc palīdzības pie dziedniekiem un ekstrasensiem. Izvairies no cilvēkiem ar tā saucamo ļauno aci. Nekontaktējies ar ļaudīm, kam ir nosliece uz vārdisku agresiju.

Strēlnieks

Vairāki Strēlnieki sāks atkāpties grūtību priekšā. Daudziem trūks pārliecības par sevi, drosmes. Esi pārliecināts: tikai drosme ved pie uzvaras. Tev nevajag pārspīlēt savu trūkumu nozīmi, jo tev daudz labu īpašību, kuru dēļ tevi cienīs.

Mežāzis

Tevi gaida panākumi nekustamo īpašumu jomā, tirdzniecības un starpniecības jomā, bet informācijas jomā – interesantas publikācijas. Ķeries pie darba – zinātniski darbi un publikācijas var kļūt par sākumu svarīgam posmam tavā dzīvē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Sākot no šīs dienas, tu vari tikt izolēts no vērtīgas informācijas avotiem, kas var padarīt tevi atkarīgu no nejaušībām. Vairākus lietišķos jautājumus tu vari atrisināt kuluāros. Tev jābūt uzmanīgākam ar partneru investīcijām tavā biznesā.

Zivis

Nav izslēgtas nesaskaņas ar priekšniecību, valsts struktūru pārstāvjiem. Tev būs vajadzīga izturība un spēja iet uz kompromisiem.

LA.lv