Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nebaidies no pārmaiņām! Horoskops 9. septembrim0

Dienas noskaņa

Izrādot atjautību un neatlaidību, tu spēsi daudz ko savā dzīvē mainīt uz labo pusi. Izmanto radošu pieeju un tu panāksi izrāvienu karjerā. Nebaidies no pārmaiņām. Tava piesardzība, kas robežojas ar konservatīvismu, var kļūt par šķērsli ceļā uz panākumiem.

Auns

Dienas pirmās puses tendences pavērs šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ne mazums iespēju, lai liktu lietā savus talantus. Auniem var rasties daudz interesantu ideju. Labvēļi palīdzēs profesionālajās lietās, ar viņu palīdzību norisināsies brauciens, kas būs veiksmīgs. Centies iegūt atbalstu augstākajās aprindās – tad tu varēsi īstenot savas idejas dzīvē bez kavēšanās.

Vērsis

Daudziem Vēršiem darbā gaidāmas pārmaiņas. Svarīgi, lai tās nepārsteigtu tevi nesagatavotu. Sarežģītu situāciju, kas izveidosies šodien, neizdosies atrisināt ātri. Būs vajadzīgs gribasspēks un vēss prāts, lai visu saliktu pa vietām.

Dvīņi

Finanšu jomā diena solās būt labvēlīga. Ienākumi pieaugs, bet krasu finanšu stāvokļa uzlabojumu negaidi. Naudas jomā situācija būs kārtībā, ja sāksi daļu nopelnītā atlikt krājkasītē.

Vēzis

Nav izslēgts, ka Vēžu nopelni un darba mīlestība tiks pienācīgi novērtēta. Lielākie panākumi gaida studentus un zinātniskos darbiniekus. Izrādot atjautību un neatlaidību, šīs zodiaka zīmes pārstāvji spēs daudz ko savā dzīvē mainīt uz labo pusi. Izmanto radošu pieeju un tu panāksi izrāvienu karjerā.

Lauva

Šī diena simbolizē godīgas partnerattiecības. Pieņemot lēmumus, Lauvas vadīsies ne tikai no jūtām, bet arī no veselā saprāta. Lietišķajos kontaktos daudzi izmantos godīgumu un uzticamību. Sniedz lietišķajiem partneriem objektīvu gaidāmā darba ainu. Noteikti informē viņus par projekta pozitīvajām pusēm, kā arī grūtībām, ar kādām var nākties saskarties.

Jaunava

Īpaši labvēlīgs laiks pārmaiņām, perspektīvai plānošanai visās tavas dzīves jomās, lai gan nebūs viegli izdarīt izvēli. Nebaidies no pārmaiņām. Tava piesardzība, kas robežojas ar konservatīvismu, var kļūt par šķērsli ceļā uz panākumiem.

Svari

Planētu stāvoklis ienesīs tavā dzīvē veiksmes elementu. Būs labas iespējas mācībās, darbā vai personiskajā dzīvē, un ļoti svarīgi ir tās nepalaist garām. Pastiprināsies tavs personiskais valdzinājums, kā arī apķērība. Iespējams, šodien tu saņemsi naudu, ar kuru tu pat nerēķinājies. Jebkurās lietās centies iztikt bez palīdzības no malas.

Skorpions

Skorpioni šodien var izrādīt intuīciju un lieliskas analītiskās spējas. Viņu darbība būs vērsta uz vispārēju labumu un rūpēm par savu partneri. Ģimene viņiem būs augstāk par visu. Šodien palūkojies uz sevi ar jaunu skatu, pārskati savas attiecības ar tuviniekiem, kļūsti maigāks un mīlīgāks. Tu būsi laimīgs tikai tādā ģimenē, kurā valda vienprātība un savstarpēja palīdzība.

Strēlnieks

Strēlnieku intelektuālās spējas šodien ievērojami uzlabosies, būs viegli atrisināt visdažādākās problēmas. Vienmēr atceries, ka tava tiekšanās pēc panākumiem ir vissvarīgākā lieta pasaulē. Tu spēsi sasniegt visu, ko vēlies, ja būsi neatlaidīgs.

Mežāzis

Daudziem Mežāžiem gaidāmi tēriņi, kas saistīti ar bērnu vajadzībām, taču tas tevi nenokaitinās. Tevi drīzāk var ievainot viņu delikātuma trūkums. Atceries, ka bērni tikai iepazīst pasauli un ne vienmēr apzinās, ka nodara mums sāpes. Kopējas rūpes un bērnu sniegtā palīdzība vienmēr palīdzēs rast savstarpēju sapratni.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, paveras plašs ceļš uz panākumiem, kas atnesīs slavu, bagātību, cieņu sabiedrībā un apbalvojumus. Nav izslēgta atkārtota stāšanās laulībā, spēcīga mīlestība. Tu vari kļūt par turīgu cilvēku, ja neaizrausies ar spekulācijām, azartspēlēm vai riskantām sava kapitāla investīcijām.

Zivis

Finanšu iespējas ļaus Zivīm iegādāties mēbeles mājoklim, par kurām tu jau sen sapņoji. Šodien pārskati savu attieksmi pret sadzīves lietām un iekļauj tās perspektīvākā koordinātu sistēmā.

LA.lv