Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. oktobris, 2013
Drukāt

Nedēļas notikumi. 8. – 14. oktobris


OTRDIENA – 8.10.
Teātris
Latvijas Nacionālais teātris, J. z. 18.30 Izrāde “Gals”.
Dailes teātris, L. z. 18.00 “Vējiem līdzi”.
Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Ziedonis un Visums”, M. z. 19.00 “Kopenhāgena”.
Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Tango ar Stroku”.
Valmieras teātris, M. z. 18.30 “Mātes un meitas”.
Klubā “Depo” 19.00 “Minga rēgi”.


Māksla


Līdz 10. oktobrim mākslas galerijā “Jēkabs” Alises Mediņas jaunāko darbu izstāde “Cozy”.


Līdz 12. oktobrim galerijā “Bastejs” Valdas Podkalnes un Haralda Jegodzinska darbu izstāde “Man iepretī”.


Līdz 12. oktobrim Agijas Sūnas galerijā Madaras Gulbis personālizstāde “Kad jūra satiekas ar debesīm”.


Līdz 20. oktobrim Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā Valdas Podkalnes un Haralda Jegodzinska darbu izstāde “Atvērti logi”.


Līdz 9. novembrim Latgales kultūrvēstures muzejā 1. Latgales grafikas simpozija izstāde “Mazā lielā Daugavpils”.


Līdz 29. decembrim Dailes teātra Mākslas telpā “Brīvības 75” izstāde “Neredzamās skatuves”.


TREŠDIENA – 9.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, J. z. 18.30 “Titāniks”, L. z. 19.00 “…Bagātā kundze…”.


Dailes teātris, L. z. 18.00 “Vējiem līdzi”, K. z. 19.00 “Antigone”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Otello”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Skrandaiņi un augstmaņi”.


Teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī” 13.00 Valmieras teātra viesizrāde “Vējš vītolos”, 19.00 “Mākoņains, iespējams, skaidrosies”.


Rīgas Mākslas telpā 19.00 “… lai gadījums kļūtu par notikumu…”.


Ģertrūdes ielas teātrī 19.00 “Četras naktis”. 


Koncerti


19.00 Lielajā ģildē Briseles džeza orķestra un trompetista Berta Jorisa koncerts.


19.00 Spīķeru koncertzālē Rudens kamermūzikas festivāla koncerts “Eiropas kamermūzikas smalkumi”. Piedalās: “Estonian trio” – G. Spilmens (klarnete), M. Jervi (čells), M. Jervi (klavieres). 


Māksla 


No šodienas līdz 17. novembrim “kim?” Laikmetīgās māk-slas centrā Maijas Kurševas personālizstāde “Seriāls”.


Līdz 10. oktobrim galerijā “Jēkabs” Alises Mediņas jaunāko darbu izstāde “Cozy”. 


Līdz 13. oktobrim Liepājas muzejā Velgas Gūtmanes personālizstāde “Smalkās līnijas”.


Līdz 13. oktobrim “Siguldas tornī” Vitolda Kucina izstāde “Paralēlās pasaules”.


Līdz 23. oktobrim Latgales kultūrvēstures muzejā Jekaterinburgas (Krievija) mākslinieču Nadeždas Bulatovas un Oksanas Volginas izstāde “Ceļš uz mājām”.


Līdz 12. novembrim galerijā “Zazī” Mētras Štelmaheres fotogrāfiju izstāde “Mātes un meitas”.


Līdz 29. decembrim Dailes teātra mākslas telpā “Brīvības 75” izstāde “Neredzamās skatuves”.


Līdz 29. septembrim Ungurmuižas Izstāžu zālē Evijas Kūlmanes izstāde “Sapņi”.


CETURTDIENA – 10.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, J. z. 18.30 “Trubadūrs uz ēzeļa”, L. z. 19.00 “Lilioms”.


Dailes teātris, L. z. 19.00 “Amadejs”, M. z. 19.00 “Noslēpumainā zvaigzne”, K. z. 19.00 “Neprātīgā Zelda”.


Jaunais Rīgas teātris, M. z.19.00 “Fundamentālists”, C. z. 19.00 “Boms pret Boru”.


Latvijas Nacionālajā operā 19.00 balets “Mesija”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Ceļš uz Duvru”.


Valmieras teātris, M. z. 18.30 “Taureņi ir brīvi”.


“Dirty Deal Tetro” 19.00 “Cilvēks šinelī”.


Lielvārdes kultūras namā “Lielvārde” 19.30 stand-up komēdijas pieaugušajiem pirmizrāde “Mana kaķa dienasgrāmata”.


Ģertrūdes ielas teātrī 19.00 “Četras naktis”. 


Koncerti


16.00 JVLMA LMT kamerzālē koka pūšaminstrumentu simpozija koncerts. 


19.00 Valmieras kultūras centrā Briseles džeza orķestra koncerts.


19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā koncertcikla “Lielo dzintaru gaidot” koncerts “Šūberts un Brukners”. 


Māksla


No šodienas līdz 17. novembrim “kim?” Laikmetīgās mākslas centrā starptautiska mediju mākslas izstāde “Saglabāt kā (save as)”.


Līdz 25. oktobrim Latvijas Arhitektūras muzejā izstāde “Latvijas Mākslas akadēmijas nams”.


Līdz 25. oktobrim Laikmetīgās mākslas centra ofisa galerijā Artura Bērziņa izstāde “Rodamība”.


Līdz 27. oktobrim Rīgas Sv. Pētera baznīcā Jura Ģērmaņa gleznu izstāde “Ainavas. Portreti”.


Līdz 3. novembrim Talsu novada muzejā franču domātāja un mākslinieka Bernāra Sordē gleznu un zīmējumu izstāde “Introrevolūcija”.


PIEKTDIENA – 11.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, A. z. 18.30 pirmizrāde “Truša alā”, J. z. 18.30 “Zudušo laiku citējot”, L. z. 19.00 “Trīs vīri kūrortā”.


Dailes teātris, L. z. 19.00 “Primadonnas”, M. z. 19.00 “Apglabājiet mani zem grīdas”, K. z. 19.00 “Aija pēc Jaunsudrabiņa”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Ilgu tramvajs”, Talsu ielas z. 19.00 “Soņa”.


Latvijas Nacionālajā operā 19.00 opera “Spēlēsim operu “Mazais skursteņslauķis”!”.


Latvijas Leļļu teātris, M. z. 18.30 “Trakulīte sandalīte”.


Liepājas teātris 19.00 pirmizrāde “Sprīdītis”.


Rīgas Mākslas telpā 19.00 “… lai gadījums kļūtu par notikumu…”.


Liepājas Olimpiskais centrs, Rožu z. 19.00 “Gribu bērnu!”.


“Dirty Deal Teatro” 19.00 “Kartupeļēdāji”.


Koncerti


18.00 JVLMA L. z. simpozija noslēguma koncerts. 


19.00 LU Lielajā aulā Jāzepa Vītola kora mūzikas koncerts. Piedalās: VAK “Latvija”, dir. M. Sirmais.


19.00 Rīgas Domā garīgās mūzikas koncerts. Piedalās: D. Markule (ērģeles), Ziemeļblāzmas kultūras pils jauktais koris “Vivat”, dir. J. Veļičko. 


Māksla


No šodienas līdz 10. novembrim LNMM izstāžu zāles “Arsenāls” radošajā darbnīcā Zanes Veldres gleznu izstāde “1,5 kg dzīves”.


No šodienas līdz 24. novembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā izstāde “20 Francijas dizaina ikonas. Dialogs”.


Līdz 12. oktobrim galerijā “Daugava” Rudītes Dreimanes izstāde “Brokastis zaļumos”.


Līdz 27. oktobrim Rīgas Mākslas telpā izstāde “… lai gadījums kļūtu par notikumu…”. No ABLV kolekcijas Laikmetīgās mākslas muzeja krājumam. 


SESTDIENA – 12.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, L. z. 18.00 “Arī gudrinieks pārskatās”, A. z. 18.30 “Bille”.


Dailes teātris, L. z. 18.00 “Ar vīru nav viegli”, K. z. 18.00 “Mīļais melis”.


Krustpils kultūras namā 16.00 Dailes teātra viesizrāde “Zagļi”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Ilgu tramvajs”, Talsu ielas z. 19.00 “Soņa”.


Latvijas Nacionālajā operā 19.00 balets “Otello” .


Latvijas Leļļu teātris, M. z. 11.00 “Lācītis sirsniņā”, L. z. 14.00 “Brēmenes muzikanti”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Ceļš uz Duvru”.


Valmieras teātris, L. z. 18.30 “Zojkina kvartira”.


Dobeles pilsētas kultūras nams 17.00 stand-up komēdija pieaugušajiem “Mana kaķa dienasgrāmata”.


Ģertrūdes ielas teātris 15.00 “Pasaka par Gardeguni”. 


Koncerti


15.00 Latvijas Nacionālā operā kamermūzikas koncerts. 


19.00 Lielajā ģildē Rudens kamermūzikas festivāla ietvaros “Sinfonietta Rīga” koncerts “Meklējot Šūbertu”. 


Māksla


Līdz 25. oktobrim Laikmetīgās Mākslas centra Ofisa galerijā Artura Bērziņa personālizstāde “Rodamība”.


Līdz 30. oktobrim K. Barona muzejā Imanta Ziedoņa “Epifānijas” Zanes Koliņas fotogrāfijās.


Līdz 4. novembrim bufetē “Gauja” fotogrāfa Olafa Oša fotoizstāde “Valanda”.


Līdz 10. novembrim mākslas muzejā “Rīgas birža” ievērojamā latviešu ainavu gleznotāja Jūlija Federa darbu retrospektīva.


SVĒTDIENA – 13.10. 


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, L. z. 12.00 un 18.00 “…Bagātā kundze…”, A. z. 13.00 “Truša alā”, J. z. 18.30 “Rudens Pēterburgā”.


Dailes teātris, L. z. 18.00 “Finita la comedia!”, M. z. 18.00 “Arī sievietes zaudēja karā”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Ilgu tramvajs”, Talsu ielas z. 19.00 “Soņa”.


Latvijas Nacionālajā operā 15.00 balets “Otello”.


Latvijas Leļļu teātris, M. z. 11.00 “Ērkšķrozīte”, L. z. 14.00 “Kā Lauvēns draugu atrada”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 12.00 “Ceļš uz Duvru”, 19.00 “Ceļinieki naktī”, M. z. 19.00 “Graņonka”.


Liepājas teātrī 13.00 “Sprīdītis”.


Valmieras teātris, L. z. 18.30 “Zojkina kvartira”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 14.00 “Vīramāte”.


Neatkarīgajā teātrī “Skatuve” 18.00 “Vēja ziedi”.


“Dirty Deal Teatro” 17.00 “Kā saule gadījās”.


Slampes pagasta kultūras pilī 17.00 Daugavpils teātra viesizrāde “Ekstrasensa cīņa”.


Limbažu kultūras namā 17.00 koncertuzvedums “Džimlai rūdi rallallā”. 


Jūrmalas teātrī 16.00 pirmizrāde “Leļļinieks no Lodzas”. 


Māksla


Līdz 31. oktobrim A. Upīša memoriālmājā Skrīveros izstāde “Andreja Upīša mājai Skrīveros – 105”.


Līdz 24. novembrim Liepājas muzejā Otto Tiliņa simtgadei veltīta piemiņas izstāde.


Līdz 30. novembrim O. Vācieša memoriālajā muzejā izstāde par Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni “Dzejas dižkoki”.


Līdz 31. decembrim J. Akuratera muzejā “Skrējiens ar briedi vai Visa dzīve”: “Pēra Ginta” latviskā tulkojuma simt gadiem veltīta izstāde dzejnieka kabinetā.


PIRMDIENA – 14.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, A. z. 18.30 “Satisfakcija”, J. z. 18.30 “Vecene”.


Dailes teātris, L. z. 19.00 viencēliens baleta viesizrādes “Djagiļevs un Ņežinskis/Šeherezāde”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 19.00 “Pikantā zvaigzne”.


Māksla


Līdz 27. oktobrim J. Akuratera muzejā Mildas Šaltiņas gleznu izstāde “Viss sākās ar ozolzīli”.


Līdz 30. novembrim J. Rozentāla un R. Blaumaņa muzejā “Skroderdienas Silmačos. Rūdolfam Blaumanim – 150”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+