×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

“Nekāda darījuma ar Junkuru nav bijis!” Āboltiņa atbild uz “la.lv” lasītāju jautājumiem (38)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Partijas “Vienotība” līdere pagājšnedēļ viesojās “Latvijas Avīzes” redakcijā un atbildēja uz žurnālistu jautājumiem (intervija “Par amatu Āboltiņa sev jautā 77 reizes” tika publicēta “LA” 17. decembra numurā). Vienlaikus arī portāla “la.lv” apmeklētājus aicinājām uzdot jautājumus S. Āboltiņai. Saņēmām vairāk nekā 60 jautājumu un komentāru. Tā kā vairāki jautājumi atkārtojās vai arī drīzāk bija vērtējami kā viedokļi un novēlējumi, izlases kārtībā izraudzījāmies desmit. Atbildes uz dažiem jautājumiem bija arī laikrakstā publicētajā intervijā. Lūk, S. Āboltiņas atbildes.

– Domāju, ka politiķi ir tā tautas daļa, kurai katrā situācijā ir jābūt kā piemēram pārējai tautas daļai – tāpēc jautājums – Solvitas kundze , vai jūs varat likt roku uz sirds un teikt ka jūs esat piemērs? (Ailita)

– Atzīstu, ka dažkārt savos izteikumos esmu pārāk skarba un pārāk tieša, un tas ne vienmēr visiem var patikt, bet dzīvē vienmēr daudz augstāk esmu vērtējusi skarbu patiesību nekā glaimus, melus un izlikšanos, un atvainojos, ja kādā veidā kāds no maniem izteikumiem ir jūs kādreiz aizskāris.

– Vai jūs vēl kaut kam šai dzīvē (šai pasaulē, šai valstī) ticat? Ja ticat, tad kam? Ja neticat, tad kas ir Jūsu vilšanās cilvēkos (politiķos, vēlētājos, latviešu tautā, Latvijas iedzīvotājos, pasaules kārtībā) galvenais iemesls? (Dace)

– Cilvēkam vienmēr ir kaut kam jātic – sev tuvajiem cilvēkiem, savai komandai, mērķim, kuru grib sasniegt, savai valstij.

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Solvita,meliem īsas kājas !To jau var arī nesaukt par darījumu,bet par POLITISKU KORUPCIJU.Jums taisnība!Darījums bija ar jūsu abu dvēselēm un godaprātu,bet jums ,kā vecai intrigantei,varas kārai,to nesaprast !!

 2. Rižā Melīgā Lapsa Atbildēt

  Aboltiņa ir perfekts piemērs kā melot acīs skatoties, kā augstprātīgi liekulīgi izvairīties no uzdotajiem jautājumiem, kā aizbēgt no privātas atbildības un neuzņemties saistības par saviem darbiem, vārdiem un kā neko nesolīt bet mētāties ar tukšiem vārdiem un frāzēm. Tāpat viņa tāpat kā pārējie Vienotības koruptīvā grupējuma pārstāvji ir lielisks piemērs, kā tērpties svešas pāva spalvās piesavinoties svešus nopelnus un tā slēpjot nepadarīto. Par Junkeru… Viņam tika draudēts un tas tādēļ bija spiests pieņemt smieklīgi mazu summu lai atbrīvotu vietu melīgajai lapsai lai saglabātu savu veselību…

 3. cik liekulīgi!!!

 4. TICU, TICU, TICU – tik melo tālāk. Vienigais, ka šis kapteinis ļoti sekmīgi nogremdēs Vienotības kuģi pat negaidod vētru un rifus, jo izsit kuģa dibenam caurumus un priecājas- redz, kā tek ūdentiņš’…

 5. Runas māksla labi izkopta, taču konkrētu atbildi uz jautājumiem nesadzirdu.Tipiska parādība.

 6. Riebīgas atbildes uz redakcijas saķēzītiem lasītāju jautājumiem.

 7. sķiet viņai neviens šeit netic tāpat kā Putinam.

  • skaidrs, ka viņa ir to darījusi un ir spiesta tagad melot. Jo atzīties nedrīkst.
   šis smiadiņš ir pastāvīgā āboltiņas maska kad gribas paslēpt ko neērtu vai melot.
   Smaids nevietā parasti maske neveiklības sajūtu

 8. Vai to rižo kuņu kāds nevarētu novākt? Tas ir domāts mentālā plāksnē, bet fiziski, likvidācija, vai ziniet. Kā jēbrejus golokaustā.

 9. Tik melīgas,falšas ,lozungveidīgas atbildes riebīgi lasīt.Sajūta,ka madāma beigusi APS / augstāko partijas PSKP skolu/ ,kur māca runāt kā propogandistam stundām,bet melot un nepateikt NEKO.Pirmie LIELIE meli — par JUNKERU !!Ko tu Solvita zini par Čaksti? Tikai to vienu teikumu ,jo Tavi darbi rāda pilnīgi pretejo Čakstes paveiktam.Žēl,ka ātri nomira!Par Mūrnieci !!Runa ATBILDA reālai situācijai valstī un 18.novembrim !!Ināra ir NA biedre un viņai nebija jāgvelž kas līdzīgs kā to darījāt jūs kad bijāt viņas vietā – kosmopolītiska murgošana,Par tiem jaunajiem ar “mirdzošām”acīm !Jūs jau pati viņus pat tuvumā nelaižat !!!Pie tam par to mirdzumu, acis var mirdzēt no varaskāres,naudaskāres,NARKOTIKĀM utt.Tur pie jums “spicē”daudziem tās mirdz ,pat kvēlo !
  Solvita,jums laiks atstāt politlauku,jo neesat pat apjēgusi,ka ir 21.gs. un esam ES/ ne PSRS/ savienībā,bet jūsu vēl arvien domājat un pat melojat SOVJETISKI !!Ialasiet Eihes interviju L.A.”Kultūrzīmēs”. u,c,

  • Kā nav kauna pieminēt Čaksti !? Dabīgi, ka nav kauna, jo nebija taču kauna kopā ar dombrovski mēģināt pielauzt Dālderi. labi jau, ka patrāpījās Junkurs, kurš vēlējās pabraukāt pa ārzmēm. Un no Staujumas nav kauna?!?

 10. Ticēsim tagad vai nākamreiz?

 11. jāatkārto vecais sakāmvārds jaunās skaņās- ir meli, lieli meli un tiem seko solvitiņmeli!

 12. Nu, re nu, kā Āboltiņa mums visiem tā smalki izstāstīja, kā vajadzētu būt. Uz visiem jautājumiem izsmeļoši atbildēja. ( Kādi jautājumi, tādas atbildes.) Man sevišķi patika tas Jāņa G. jautājums par vēlēšanu sistēmas uzlabošanu. Izrādās, ka ļoti daudz balsu “aiziet zudumā sīkpartijām” un ar vēlēšanu sistēmas uzlabošanu jāsaprot to “sīkpartiju” atstumšana no kandidēšanas uz Saeimu. Tu tikai nebaidies, Jāni, šis Tavs priekšlikums noteikti tiks ņemts vērā. Valdošās Latvijas valsts izlaupītāju partijas jau sen lauza galvas par to, kā padarīt neiespējamu citu politisko spēku nākšanu pie varas. Ļoti daudz kas jau ir izdarīts šajā jomā. 5% barjera ieviesta, vajadzīgais biedru skaits lai varētu piereģistrēt partiju ir pacelts, līdz kolosāliem apmēriem noteikts savācāmo parakstu skaits, lai varētu ierosināt referendumu par kādu jautājumu …. Vispār jau laikam tev, Jāni vislabāk patiktos, ja te Latvijā būtu tikai viena partija, tā kā tas bija padomju laikā. Tad neviena balss neietu zudumā.
  Āboltiņai tavs jautājums noteikti patika.

 13. Redakcijas “izrūnīti” lasītāju jautājumi pārprastā pseidokorektuma garā. Āboltiņa var ūjināt uz tautu, apspļaudīt prastā veidā Mūrnieci, gāzt Straujumas valdību, bet redakcija viņai nespēj uzdot tautas tiešos un asos jautājumus… Atbildes tipiskā uzpūtīgo un liekulīgo politikāņu garā, nepasakot neko.

 14. Kvanšķiem tik kvankšēkēšana prātā. Tas labi ka viena politiķe uz to varzu neklausās un iet uz priekšu. Tādu mums vajag valdības vadītāju. Darītāju ne reitingu kļaņčotāju. Bez Āboltiņas kaut kā nemanu nevienu valdības vadītāja amata gribētāju.

 15. Melo tālāk….

 16. Vai tad ir oficiāls atzinums par Junkura darbību?
  Tā bilde ir tik skaidra un saprotama un te jautājumu nav.
  Ja Tiesa pierāda tad ok…bet patreiz nekas nekur nav zināms un taisnošanās izskatās neloģiska jo nav pamata

 17. Rud’a melo tikpat ticami k’a vi’nas draugu draugs pu tins

 18. Diemžēl, par nelikumīgo ES uzspiesto brašuļu- prašuļu migrantu pieņemšanu gļēvulīgi bāli. Nekādu prasību pret viņiem saņemt mazāk kā Latvijā bērnu pabalsti, pensioonāru nauda, jau tā lielo imigrantu slogu, nevēlēšanos lietot valsts valodu, izturēties toleranti. Ne vārda par to ka viņi tikai uz laiku, nekādu mošeju, pilsonību, par centīgu viņu strādāšanu. Trotams, citi hūtainie kampēji, kučiniskie ir vēl sliktāki.

 19. Par Junkuru atbilde ir ”loti nekorekta!Tikai pateicoties tam,ka šis puisis atteicās no deputāta mandāta Āboltiņa tika Saeimā!

 20. tāpat zaķis nav balsis uzpircis, ticam, ticam…

 21. Domāju, ka jādod iespēja (kārtējā!) sevi pierādīt!

 22. Saskaitot “+” un “-” mīnusus Junkurs tika Saeimā, bet no atbildes noprotams, ka Āboltiņu ievēlēja kā pirmo un Junkurs nekvalificējās, jo par viņu nobalsoja mazāk cilvēku.
  Man arī no citām atbildēm ir skaidrs viens – Āboltiņai ir problēmas ar veselo saprātu. Tas ir ļoti zemā līmenī. Šāds cilvēks ar saprāta problēmām nedrīkst vadīt valsti.

 23. Manu komentāru izdzēsa nupat pēc M onikas Zīles raksta komentāra.Vietējā brālbas RULLĒ. Minēju par klji tendētiem raidījumiem no Bojāra, Rungaiņa. Pūces, Jaunupa. TV 24 Bojārs neizturēja un kaismīgi atbalstīja Aboltiņu premjeres amatam un NOĶĒZĪJA SMALKI DŪKLAVU!.Manis minētās personas ir Latvijas reģionu kapraci. . Izdzēsa manis rakstīto! Ļaudis. manis minetos NEKLAUSĪSIM , JO VI.NI LATVIJĀ IEVAZĀ HRUŠČOVŠČINU!.Sadzīt cilvēkus lielā anklāvā! Vrētu daudz sarakstīt par Vienotības grēkiem, ka cilvēkiem apniciss lasīt par šiem…..

 24. lasītāja no Latgales Atbildēt

  Paldies par LA dāvāto iespēju uzdot jautājumus S. Āboltiņai. Atbildes ir, bet … tās kaut kā neiet kopā ar reālo dzīvi. Kaut kā izklausās pārāk gudri un skaisti, lai tam ticētu, īpaši, ja aiz loga (te domāts plašākā nozīmē – pagasts, novads…) redzi pavisam citu situāciju. Runājot par to pašu Latgali, nu varam uzskaitīt statistiku un nez kādus vēl pētījumus vai dokumentos fiksētos ieguldījumus, bet atbrauciet paši un paskatieties, ja neticat, ka lielākā daļa iedzīvotāju pagastos ir pensionāri un bezdarbnieki! Tas, ka daži uzņēmēji vai iestādes piesaista līdzekļus, nenozīmē, ka tie nonāk pie bezdarbniekiem vai citiem parastiem iedzīvotājiem! Tie paliek lepnās iestādēs pie turīgiem ļaudīm, kas izmanto tos saviem mērķiem. Tauta kā bijusi nabadzīga, tā palikusi. Mana pagasta ļaudis ne redzējuši, ne dzirdējuši par tiem labumiem, ko savā atbildē min S.Āboltiņa. Sapratu tikai vienu, ka politiķi Rīgā neredz tālāk par saviem dokumentiem un Rīgu, jo reāli par situāciju Latgalē var spriest tikai tad, ja atbrauc uz Latgali, apciemo vismaz 5 pagastus, tiecies ar vietējiem iedzīvotājiem, nevis aizbrauc uz kādu uzņēmumu vai iestādi, uz kuru tevi aizved pašvaldības vadītājs. Parasti ciemiņus ved uz pāris uzņēmumiem, lai paspodrinātu savas spalvas, bet nevis uz saietu namu, kur saaicināti iedzīvotāji – bezdarbnieki un pensionāri. Kad izmirs šie pensionāri, paliks vien sauja trūcīgu cilvēku. Kad nomirs tie, tad lauki būs tukši…

 25. Ja domājam lielās kategorijās un valstiski svarīgos aspektos, tad Āboltiņa tomēr pašlaik ir vispiemērotākā kandidāte Nr. 1 uz valdības vadītāja posteni. Sīkmanība un iefiltrētie troļli mūs pazudinās.

 26. žurnālisti cenšas uzsildīt zupiņu ,ko tautai likt priekšā

 27. Ja nav bijis (kā tad nebija?), tad kāpēc tāda “nevainīga” taisnošanās”? Ko, Honkongas biedri???

 28. varbūt nebija arī dīla ar Šchinderman’u par pretrunā ar Sarversmi esošā 2. valsts valodas referenduma rīkošanu. so what? varēja būt!

 29. Cieniijamie zhurnaalisti un citi aktiivie pilsonji: mums visiem reaals uzdevums. Aaboltinjas kdze ir publiski pazinjojusi ka nekaada dariijuma ar Junkura kgu nav bijis. Vajadzeetu sho lietu ruupiigi izmekleet, un atrast pieraadiijumus un lieciibas par sho itkaa neenotikusho dariijumu. Pieraadiijumus, lieciniekus, un nevis tenkas. Un publiceet internetaa.

 30. melošana, nekaunīga melošana, demagoģija, puspatiesības, tukšums…

Draugiem Facebook Twitter Google+