×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. septembris, 2012
Drukāt

Nekārtībās pie mūzikas festivāla Madridē 60 ievainotie

60 cilvēki ievainoti un 11 aizturēti pēc tam, kad simtiem jauniešu sestdien, 22.septembrī sarīkoja nekārtības un sadursmēs ar policiju meta pudeles un dedzināja atkritumu urnas ārpus mūzikas festivāla Madridē teritorijas, paziņoja amatpersonas.

Jaunieši nekārtības sāka pēc tam, kad viņiem sestdienas rītā liedza ieeju brīvdabas festivālā “MTV Madrid Beach” Spānijas galvaspilsētas rietumos, jo koncerta norises teritorija jau bija ļaužu pārpildīta, informēja vietēja policija.

Policijas pārstāvis notikušo incidentu raksturoja, kā neierasti plašu un intensīvu.

Nekārtības turpinājās pasākuma teritorijai blakus esošajās ielās apmēram piecas stundas un tajās iesaistījās ap tūkstoš jauniešiem, kas iesaistījās sadursmēs ar desmitiem policistu, atklāja vietējās policijas pārstāvis, kas vēlējās aplikt anonīms.

“Vairāki cilvēki mēģināja iekļūt festivālā, bet norises vieta jau bija pārpildīta. Sākās nekārtības un tika aizdedzinātas atkritumu urnas,” viņš stāstīja, piebilstot, ka tika mestas pudeles un izdemolētas autobusu pieturas.

“Pašvaldības policija netika galā un tika izsaukti papildspēki no valsts policijas,” atklāja avots.

Vietējie plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka policija ir raidījusi gumijas lodes.

Policijā informēja, ka ir ievainoti 60 cilvēki, tostarp 20 policisti. Neatliekamās palīdzības dienests paziņoja, ka desmit ievainotie nogādāti slimnīcā.

11 cilvēki aizturēti saistībā ar uzbrukumu policijas darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+