×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. oktobris, 2014
Drukāt

Nele Zirnīte rīko personālizstādi “Aiz lietus”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Galerijā “Mākslas Banka” no 21.oktobra līdz 1.novembrim būs skatāma Neles Zirnītes personālizstāde “Aiz lietus”, informē izstādes rīkotāji.

Izstādes iecere sākās līdz ar mākslinieces uzvaru galerijas “Mākslas Banka” rīkotajā konkursizstādē “Veltījums latam”, kur Neles Zirnītes Latvijas naudaszīmei latam veltītais darbs “Uz atgriešanos…” tika atzīts par labāko, balvā iegūstot iespēju sarīkot personālizstādi galerijas telpās.

Izstādē “Aiz lietus” būs skatāmi gan mākslinieces jaunākie darbi, kā arī sniegts neliels ieskats iepriekšējo gadu veikumā. Viens no izstādes centrālajiem darbiem “Aiz lietus” sasaucas ar šī brīža noskaņām dabā, vienlaikus aicinot gremdēties Neles Zirnītes radīto tēlu un sajūtu pasaulē.

Nele Zirnīte ir viena no atzītākajām māksliniecēm, kas darbojas grafikas žanrā. Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 1988. Asociācijas “Oforta Ģilde” dibinātāja 2010. gadā. Izstādēs piedalās kopš 1982.gada. Saņēmusi arī virkni starptautiski nozīmīgu apbalvojumu, un viņas darbi ir iekļauti prestižās kolekcijās Latvijā un ārzemēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+