×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. novembris, 2017
Drukāt

Nerausti Lauvu aiz ūsām! Ko nekad nepiedod zodiaka zīmju pārstāvji

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Mēs visi esam kaut kādā mērā ļaunatminīgi, taču apvainojamies un ņemam tuvu pie sirds dažādus aizvainojumus. To, ko viena zodiaka zīme nespēj piedot, cita neņem galvā un otrādi.

Katrai zodiaka zīmei ir savi trūkumi un vājības, kas raksturo mūs kā personības. Nav ideālu cilvēku, tāpēc nevajag meklēt to, kas apmierinās tevi it visā. Grozies kā gribi, bet iet uz kompromisiem tik un tā nāksies iet.

Auns
Auni nepiedod cilvēkiem, kas šķērso viņiem ceļu. Tomēr ir ne mazums Aunu, kas nevar piedot kaut ko citu, piemēram, banālu muļķību, neapdomību, kas saistīta ar neakurātību.

Vērsis
Vērši nepiedod tiem, kas viņus uzvar. Ārēji viņi ir mierīgi, bet iekšienē viņus plosa naids, jo viņi vienmēr un visur vēlas būt pirmie. Tāpat Vērši neieredz, ja viņus ignorē.

Dvīņi
Šīs zīmes pārstāvji neieredz banālu cilvēcisku aprobežotību. Viņi kā neviens cits necieš cilvēkus, ar kuriem nav ar ko parunāt. Dvīņi vienmēr atrodas tādu cilvēku meklējumos, ar kuriem var padiskutēt par dažādām tēmām. Pelēcību viņi nepiedod.

Vēzis
Vēzis nicina tos, kas netur vārdu. Viņi nekad tev nepiedos, ja būsi kaut apsolījis un neizpildīsi to. Viņi saraus ar tevi jebkādus sakarus un ar visu savu būtību apliecinās, ka tu viņiem esi pretīgs.

Lauva
Lauvas tracina cilvēki, kuriem dzīvē nav mērķa. Viņi nepiedod tiem, kas dzīvo uz citu rēķina. Nepastāvību Lauvas nepiedod nekad.

Jaunava
Jaunavas tracina, kad cilvēki rīkojas negodīgi. Viņas nepiedod pat mazāko krāpšanu. Tāpat viņas nepiedod nodevību un liekulību. Šādus cilvēkus Jaunavas vienkārši nepanes, neraugoties uz savu diplomātiskumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+