Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nezaudē cerību un optimismu! Horoskopi 13.janvārim0

Attēls: Pexels

Šodien gaidāma saspringta diena, kas nesīs dažādus pārbaudījumus. Par laimi, tas nebūs ilgstoši un tiem cilvēkiem, kas pratīs organizēt, izturēties konstruktīvi pret kritiku un koncentrēties, nekādus nepatīkamus notikumus nejutīs. Galvenais ir izvirzīt mērķi un tiekties uz to. Svarīgi šodien ir nezaudēt optimismu un cerību!

Auns

Aunam šodien būs daudz enerģijas, gribēsies daudz ko darīt, taču tas viss būs “miglā tīts”. Sākumā izlem, ko tu vēlies un tad sāc to darīt (nevis otrādi). Dienas otrajā pusē tu sajutīsies nervozs un, iespējams, pat cietīsi no bezmiega.

Vērsis

Šī diena Vēršiem var izrādīt spilgta un saspringta. Tie, kas prot koncentrēties un neizdarīt pārsteidzīgus lēmumus, nesajutīs šajā dienā nekādas grūtības, taču tie, kas neprot laicīgi apstāties un ir pārāk temperamentīgi, var iekulties dažādās ķibelēs.

Dvīņi

Šodiena nav radīta tam, lai dotos un izbaudītu kaut kādus piedzīvojumus (pat, ja šī iecere šķiet nevainīga) – tiem visiem būs negatīvas sekas. Ļoti iespējams ir strīds vai pat nopietns konflikts ar kādu no draugiem. Svarīgi ir nestrīdēties ar tiem, kas tev ir palīdzējuši grūtos brīžos. Atceries to un novērtē.

Vēzis

Arī Vēžiem šī būs diena, kad visapkārt valdīs strīdi un konflikti. Ja attiecībās ar mīļoto cilvēku tev ir kādas problēmas, izvairies šodien tās ar viņu apspriest – jūs nenonāksiet ne pie kāda risinājuma, tikai vēl vairāk sarežģīsiet savas attiecības.

Lauva

Veiksmīga diena Lauvām, ja neņem vērā dažas sīkas ķibeles, kas, tiesa, būs viegli novēršamas. Jāievēro piesardzība lietās, kas saistītas ar veselību un drošību.

Jaunava

Rīkojies piesardzīgi un uzmanīgi, pārdomā katru savu soli, lai nekaitētu kādam sev tuvam cilvēkam vai nozīmīgiem darbiem, ko tu nesen esi iesācis. Impulsivitāti šodien tev vajadzētu iemidzināt, jo tā tevi novedīs tikai strupceļā.

Svari

Izvairies no strīdiem un divdomīgām situācijām, tad tu spēsi saglabāt siltas attiecības ar visiem cilvēkiem. Ļoti liela iespēja, ka sagaidāmi kādi strīdi par nekustamā īpašuma vai mantojuma tiesībām. Nevajadzētu šodien parakstīt nekādus līgumus vai aizņemties naudu.

Skorpions

Ak, šīs sarežģītās dienas, kad viss notiek “par spīti”: sākot ar ikdienišķām ķibelēm līdz sliktam garastāvoklim. Labā ziņa – šī diena paies un rīts izskatīsies jau daudz, daudz cerīgāk. Līdzēt tev var kāds tuvs ceļojums, kurā veltīt laiku tikai pašam sev vai, piemēram, rimta pastaiga ar savu mīļo mājdzīvnieku un/ vai ģimeni.

Strēlnieks

Nezaudē ticību saviem spēkiem! Šodien nez kāpēc tev šķitīs, ka viss, ko tu dari, ir nepareizi un lemts neveiksmei. Taču tā nav. Atceries, ka ceļš pretī mērķiem ne vienmēr ir taisns – tam ir daudz līkloču.

Mežāzis

Šodien tu reaģēsi ļoti saasināti uz dažādām situācijām, šī iemesla dēļ ļoti liela iespēja, ka sastrīdēsies ar mājiniekiem. Ja nevari paskatīties uz situāciju pozitīvi, labāk noklusē, jo neviens strīds, ko tu šodien uzsāksi, nepalīdz neko atrisināt. Vakarā izvairies no fiziskajām aktivitātēm.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka šodien tev nāksies ieslēgt “atpakaļgaitu” – visdrīzāk, ka tieši šodien tu sapratīsi, ka iecere, projekts, mērķis, attiecības, kurās tu esi iesaistījies, nav īstas un tev te nav vietas. Milzīgs iekšējais cenzors šodien būs tavas iekšējās bailes, kas palīdzēs atturēt tevi no muļķīgu lēmumu pieņemšanas.

Zivis

Šodien tu vēlēsies, lai viss norit raiti un ātri. Atceries, ka veselo saprātu vēl neviens nav atcēlis, it īpaši, ja tas attiecas uz naudas tēriņiem! Ieteicams izvairīties no veikaliem un tirdzniecības centriem.

LA.lv