Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2014
Drukāt

No ĀCM karantīnas zonas atkal mēģina izvest cūkgaļu – šoreiz trīs kilogramus gaļas

cukgala

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki otrdien, 15.jūlijā, Krāslavas novada Kalniešu pagasta Vikaiņos aizturējuši kādu vīrieti, kurš no noteiktās Āfrikas cūku mēra (ĀCM) karantīnas zonas mēģinājis izvest trīs kilogramus cūkgaļas.

Kā informē VP LRP, cūkgaļu no epidēmijas rajona ar “Audi” markas auto mēģinājis izvest 1969.gadā dzimis vīrietis. Tādējādi viņš pārkāpis Administratīvā kodeksa 105.panta prasības “Par karantīnas un veterināro prasību pārkāpšanu dzīvnieku infekcijas slimību skartā punktā, aizsardzības, uzraudzības un kontroles zonās”, kas fiziskajām personām paredz no 7 līdz 350 eiro lielu naudas sodu.

Informācija par notikušo nodota tālākai pārbaudei Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidlatgales pārvaldē.

VP darbinieki turpina personu un transportlīdzekļu pārbaudi Krāslavas un Dagdas novados.

Kā jau ziņots, saistībā ar izsludināto ĀCM karantīnu Krāslavas un Dagdas novados ir aizliegts izvest, pārdot cūkas un cūkgaļas izstrādājumus. Par spīti šim aizliegumam, policija austrumu pierobežā konstatējusi vairākus mēģinājumus izvest cūkgaļu no ĀCM karantīnas zonas.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+