Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
10. februāris, 2014
Drukāt

No marta varēs pieteikties atbalstam investīcijām akvakultūrā

zivis_mazuli

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 7.marta līdz 7.aprīlim pieņems projektu iesniegumus atbalstam investīcijām akvakultūras uzņēmumos. Kopumā pasākumā pieejamais publiskais finansējums ir 2 290 891 eiro, portālu “LA.lv” informēja LAD.

Atbalsts būs pieejams komersantiem, tostarp zemnieku un zvejnieku saimniecībām. Līdzfinansējums paredzēts akvakultūras dzīvnieku audzētavu, atvēsinātavu un noliktavu būvniecībai vai rekonstrukcijai, kā arī iekārtu un aprīkojuma iegādei. Tāpat atbalsts būs pieejams jaunu dīķu izveidei vai esošo uzlabošanai.

LAD norāda, ka dienests iesniegto projektu vērtēšanā ņems vērā katra pretendenta atbilstību normatīvajos aktos noteiktajiem kritērijiem, projekta ideju un atbilstību izvirzītajam mērķim.

Pasākuma “Investīcijas akvakultūras uzņēmumos” mērķis ir modernizēt akvakultūras uzņēmumus un uzlabot to darbību, attīstīt tradicionālās akvakultūras metodes, arī jaunu un īpaši pieprasītu ūdensdzīvnieku sugu audzēšanu. Vēl mērķis ir īstenot tādas akvakultūras metodes, kas būtiski samazina negatīvu ietekmi uz vidi.

Atbalstam pieteiktos projektus būs jāīsteno līdz 2015.gada 31.augustam.

Projektu pieteikumi iesniedzami LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā, kā arī elektroniski. Iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās aizpildīšanai ir atrodami mājaslapā “www.lad.gov.lv” sadaļā “ES atbalsts”.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+