×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

No pašreizējās valdības prezidents nākamajā vēlētos redzēt tikai Kozlovski (4)

kozlovskis_rihards2103

Vienīgais ministrs, kuram vajadzētu turpināt darbu nākamajā valdības sasaukumā, ir iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP), šodien žurnālistiem sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Prezidents uzskata, ka Kozlovskim darbs jāturpina, jo priekšā esot sarežģīts process, no kura sagaidāmi reāli soļi.

Runājot par premjera amata kandidātu, prezidents uzsvēra, ka tam ir jābūt tādam, kurš ar savu darbību konkrēti pierādījis, ka šo pienākumu var veikt. “Tas neizslēdz tādu, kas ir bijis premjers,” pauda Bērziņš.

Prezidents pats atteicās nosaukt kādu kandidātu, jo ir aicinājis to darīt partijām. “Labāk būtu, ja jebkurš kandidāts būtu kādas konkrētas partijas izvirzīts, jo tas būtu pietiekami stabili,” sacīja Bērziņš.

Jautāts, kāpēc šo amatu piedāvāja Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (V), prezidents atbildēja, ka tā rīkojies, balsoties uz attīstīto demokrātisko valstu pieredzi, kur Ministru prezidenta amatu ieņem vadošās partijas vadītājs.

Kā ziņots, noslēdzot otro sarunu kārtu ar Saeimā pārstāvētajām partijām par jaunas valdības veidošanu, Valsts prezidents nolēmis nevienu no nosauktajiem kandidātiem neaicināt veidot Ministru kabinetu.

Šajā sarunu kārtā vienīgais oficiāli izvirzītais premjera amata kandidāts bija pašreizējais aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V).

 

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Uzskatu, ka tieši Iekšlietu ministram ir jābūt citam – ne Kozlovskim! Neapmierināja ministra attieksme pret 16. marta notikumiem 2013. gadā. Neredzu rīcību – lai šādi precedenti neatkārtotos nākotnē. Par to liecina divu pretēju viedokļu paušanas akcijas vienlaicīgi pie Rīgas Domes un policijas attieksmes neskaidrība tajos… Līdz ar to rodas jautājums – kādus mēs sagaidīsim 16. marta un 9. maija notikumus šajā gadā?!!!

  2. tas ir oligarhu revanss.jaudz vaira,lai atgriezas pilii.

  3. nu tā kā būtu jau viss skaidrs; Rinkēvičs – ārlietas, Kozlovskis – iekšlietas, un abi tendēti Maskavas virzienā…he he!
    Bet, viņu impērija ir sabrukusi un revanšs vairs nav iespējams, jo esam ES un NATO dalīb(!)valsts.

  4. kas notiek latvijā? varbūt arī mums arī vajag savā “”maidana”?

Draugiem Facebook Twitter Google+