×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

No septembra mainīsies “Putnu fabrikas “Ķekava” un “Lielzeltiņi” valdes priekšsēdētājs

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Par putnu gaļas ražotāju “Putnu fabrika “Ķekava”” un “Lielzeltiņi” valdes priekšsēdētāju septembrī kļūs koncerna “Linas Agro Group” valdes loceklis Andris Pranckevičs, aģentūrai BNS pavēstīja “Putnu fabrika “Ķekava”” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Bikse.

Bikse paskaidroja, ka izmaiņas uzņēmumu vadībā notiks pēc līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Andra Vilcmeiera lēmuma pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus.

“Esmu gandarīts, ka ar mērķtiecīgu darbu īsā laika posmā no uzņēmuma, kurš piedzīvojis zināmas grūtības, esam izveidojuši Baltijā un Skandināvijā konkurētspējīgu pārtikas nozares spēlētāju. Pārdomāta ražošanas procesa modernizācija, darbs pie produkcijas kvalitātes un investīcijas ir guvuši panākumus, ko apliecina gan “Putnu fabrika “Ķekava”” iegūtais ISO sertifikāts, gan tas, ka “Putnu fabrika “Ķekava”” svaigā vistas gaļa ir pirmais putnu gaļas segmenta produkts Latvijā, kas ir ieguvis nacionālo kvalitātes zīmi “Zaļā karotīte”,” sacīja Vilcmeiers.

“Lielzeltiņi” valdes priekšsēdētāja amatā Pranckevičs stāsies 7.septembrī, bet “Putnu fabrika “Ķekava”” valdes priekšsēdētāja amatā – pēc akcionāru sapulces sasaukšanas.

Turpinot mērķtiecīgu izaugsmi, “Putnu fabrika “Ķekava”” un “Lielzeltiņi” aktīvi strādās pie produktu portfeļa paplašināšanas ar jauniem un inovatīviem produktiem un jaunu eksporta tirgu apgūšanas kā Baltijā, tā Skandināvijā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka lietuviešu uzņēmums “Linas Agro Group” 2013.gadā par 12,5 miljoniem eiro iegādājās četrus putnkopības uzņēmumus Latvijā, tostarp arī putnu fabriku “Ķekava” un “Lielzeltiņus”. “Linas Agro Group” nopirka 87% putnu fabrikas “Ķekava” daļu, 100% “Broileks”, 100% “Cerova” un 100% “Lielzeltiņi” akciju.

“Putnu fabrika “Ķekava””, kas nodarbojas ar mājputnu gaļas pārstrādi, darbību sāka 1974.gadā. Datubāzē “Lursoft” pieejamā informācija liecina, ka uzņēmums 2014.gadā pirmajā pusgadā strādāja ar 20,715 miljonu eiro apgrozījumu un 1,684 miljonu eiro peļņu.

Savukārt “Lielzeltiņi” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.oktobra līdz 2014.gada 30.jūnijam strādāja ar 22,953 miljonu eiro apgrozījumu un 1,439 miljonu eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+