Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Noticis uzbrukums daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā; upuris šoka stāvoklī nogādāts slimnīcā

LETALETA

Ilustratīvs attēls

Vakar Rīgā likumsargi aizturējuši kādu uzbrucēju, kurš kāpņutelpā ar papīra griešanai paredzēto nazi sadūris kādu vīrieti, informēja Rīgas Pašvaldības policija (RPP).

RPP saņēma informāciju par agresīvi noskaņotu vīrieti ar nazi kādā Ziepniekkalna daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts izsaucējs, kurš policistiem pastāstīja, ka devies uz mājām un kāpņu telpā saticis kādu iereibušu vīrieti, kurš ar papīra nazi viņam uzbruka un iegrieza kājā.

Izsaucējs bija šokā un sākumā atteicās no mediķu palīdzības, taču ņemot vērā zaudēto asiņu daudzumu policisti izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

Kamēr uz notikuma vietu brauca mediķi, cietušais pastāstīja, ka uzbrucējs aizbēdzis ģērbies kamuflāžas biksēs ar zaļu naģeni galvā. Turpat kāpņu telpā atrasts arī nolauzts papīra naža spals ar asinīm.

Kārtības sargi apsekoja tuvāko apkārtni un pamanīja aprakstam atbilstošu vīrieti, kuru uzreiz aizturēja un nogādāja notikuma vietā. Cietušais atpazina pāridarītāju. Savukārt, pārmeklējot aizturēto, pie viņa atrasts uzbrukuma ierocis.

Vīrietis savas rīcības motīvus nepaskaidroja. Aizturētais nogādāts Valsts policijā (VP), bet cietušais hospitalizēts.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+