Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Novērtē: šādā namā dzīvoja Mikelandželo. Patlaban tiek pārdots (2)

Foto: TopTenRealEstateDeals.comFoto: TopTenRealEstateDeals.com

Nekustamo īpašumu tirgū nonākusi Renesanses laika leģendārā skulptora Mikelandželo Buonaroti māja Toskānā, liecina informācija portālā TopTenRealEstateDeals.com.

Māju Mikelandželo nopirka 72 gadu vecumā 1549. gadā, un tā bija mākslinieka dzimtas īpašumā veselus 300 gadus. Vairāk nekā 24 000 kvadrātmetrus plašais īpašums izvietojies uz Toskānas lēzenajiem pakalniem; dzīvojamā platība trīs vairākstāvu ēkās, kas ietilpst īpašumā, ir kopumā 1200 kvadrātmetri, starp tām astoņas guļamistabas un septiņas vannasistabas.

Pašreizējais īpašnieks, kura vārds netiek atklāts, īpašumu ir atjaunojis, neuzkrītoši un organiski senajās telpās ieviešot visas mūsdienu dzīves ērtības. Saglabāti arī oriģinālie akmens kamīni un baļķu sijas.

Īpašumā ietilpst parks ar zālieniem, ražojošs citronu dārzs, olīvu audze un Kjanti vīnogu stādījumi, kā arī oriģinālā olīveļļas spiede.

Īpašumam līdzi nāk arī oriģinālā pirkuma apliecība, kurā Mikelandželo nodēvēts par “dārgo skulptoru un Forences pilsoni”.

Īpašuma cena – 8 162 820 dolāru.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Grūti viņām gājis!

  2. Ne jau šādā,bet tieši šajā namā!

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+