Mobilā versija
-3.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Novērtē: šādā namā dzīvoja Mikelandželo. Patlaban tiek pārdots (2)

Foto: TopTenRealEstateDeals.comFoto: TopTenRealEstateDeals.com

Nekustamo īpašumu tirgū nonākusi Renesanses laika leģendārā skulptora Mikelandželo Buonaroti māja Toskānā, liecina informācija portālā TopTenRealEstateDeals.com.

Māju Mikelandželo nopirka 72 gadu vecumā 1549. gadā, un tā bija mākslinieka dzimtas īpašumā veselus 300 gadus. Vairāk nekā 24 000 kvadrātmetrus plašais īpašums izvietojies uz Toskānas lēzenajiem pakalniem; dzīvojamā platība trīs vairākstāvu ēkās, kas ietilpst īpašumā, ir kopumā 1200 kvadrātmetri, starp tām astoņas guļamistabas un septiņas vannasistabas.

Pašreizējais īpašnieks, kura vārds netiek atklāts, īpašumu ir atjaunojis, neuzkrītoši un organiski senajās telpās ieviešot visas mūsdienu dzīves ērtības. Saglabāti arī oriģinālie akmens kamīni un baļķu sijas.

Īpašumā ietilpst parks ar zālieniem, ražojošs citronu dārzs, olīvu audze un Kjanti vīnogu stādījumi, kā arī oriģinālā olīveļļas spiede.

Īpašumam līdzi nāk arī oriģinālā pirkuma apliecība, kurā Mikelandželo nodēvēts par “dārgo skulptoru un Forences pilsoni”.

Īpašuma cena – 8 162 820 dolāru.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Grūti viņām gājis!

  2. Ne jau šādā,bet tieši šajā namā!

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+