×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. augusts, 2014
Drukāt

Obama nominējis Petitu par ASV vēstnieka Latvijā kandidāti (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama nominējis Nensiju B.Petitu par ASV vēstnieka Latvijā kandidāti, apliecināja ASV vēstniecības mediju asistents Raimonds Andžāns.

Andžāns norādīja, ka par Petitu vēl būs jābalso ASV senātam. “Tā ir neoficiāla nominācija. Tā kļūs oficiāla tad, kad to saņems senāts, kas sanāks 8.septembrī,” piebilda Andžāns.

Petita, kas ir karjeras diplomāte Ārlietu dienestā, no 2013.gada ir ASV Ārlietu ministrijas Eiropas un Eirāzijas jautājumu biroja, Rietumeiropas jautājumu biroja direktore.

Tāpat no 2010.gada līdz 2013.gadam viņa ir bijusi ASV Ārlietu ministrijas Starptautiskās narkotiku apkarošanas un tiesību aizsardzības biroja Politikas plānošanas un koordinācijas nodaļas vadītāja. Vairākus gadus viņa darbojās kā padomniece ASV vēstniecībā Krievijā, kā arī bija Politiskās nodaļas vadītāja ASV vēstniecībā Austrijā.

Petita savu bakalaura grādu ieguva Vassera koledžā Ņujorkā, savukārt maģistra grādu viņa ieguva Mičiganas Universitātē.

Jau ziņots, ka līdzšinējais ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala augusta sākumā no Rīgas devies atpakaļ uz ASV, lai ieņemtu Ārlietu dienesta institūta profesionālo un reģionālo studiju programmu dekāna amata vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Vasera: sieviesu privatskola, ekskluziva, darga … sagatavo zinamas aprindas bernus … sagatavots un velreiz spiediens Bezabrenei … laikam atbilde Berzina ministrijai tieslietas …. !

    … Bet cerams profesionalitate piespiedis skatit lietas pec likuma un taisnibas …. !

  2. Nominate= izvirzīt, iecelt. Kāpēc neizmantot iespēju izteikties latviski? Vai tulkotāji nav skolā gājuši, vai latviskā vidē nav jālieto latviešu valoda?

Draugiem Facebook Twitter Google+