foto – BK Ogre

Ogre zaudēja grozu un spēli 0

Baltijas basketbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē BK “Ogre” savā laukumā ar 75:78 zaudēja pašlaik septītajai spēcīgākajai Lietuvas komandai “Šiauliai”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā

Ja jūrmalnieki regulārajā sezonā varēja pārspēt šŠauļus un apsteigt tabulā, kāpēc to nevaram mēs? Ar šādu moto ceturtdaļfinālu sāka ogrēnieši, kuriem pirmajā spēlē nevarēja palīdzēt divi svarīgi spēlētāji Jānis Antrops un Rihards Zēbergs.

Bieži tiek salīdzināts abu kaimiņu klubu līmenis un šie salīdzinājumi parasti nav par labu latviešiem. Ass un fizisks basketbols, ar agresīvu spiedienu pret ārējās līnijas spēlētājiem – pret šādiem pretiniekiem BK “Ogre” ikdienā nesanāk spēlēt. Iespējams, tādēļ ilgi nācās pielāgoties pretiniekam, pirmais puslaiks tika zaudēts ar astoņiem punktiem, bet lielākais viesu pārsvars sasniedza 12 punktus.

“Smaga spēle, bet prieks par komandas parādīto raksturu. Varējām nokārt galvas, salūzt un zaudēt ar 20 punktiem. Atgriezāmies spēlē un par varējam uzvarēt, rezultāts nav sliktākais, tomēr spēles kvalitāte varēja būt labāka,”sprieda ogrēniešu rezultatīvākais spēlētājs Rinalds Sirsniņš.

Ogrēniešu lielākā problēma bija cīņā zem groziem – atlēkušās bumbas zaudētas ar 36 pret 51, turklāt pretinieki pēc 17 uzbrukumā iegūtām bumbām ar atkārtotu iespēju guva 22 punktus. Tas nav pārsteigums – “Šiauliai” ir turnīra labākā komanda cīņā par bumbām, kamēr ogrēnieši šajā rādītājā bija tikai astotie. Atbildes spēle 7. martā notiks Šauļos.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
Ceturtdaļfināls
BK “Ogre” – “Šiauliai” 75:78
(16:20, 30:38, 56:56). Sirsninš 17+8RP+7AB, Poņaks 17+9AB, G. Antrops 16; Birutis 15+17AB, Zeislofts, Urbutis pa 15.