×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. septembris, 2012
Drukāt

Oktobra sākumā pirmizrādi piedzīvos režisores Celmas filma “Raganu mēnesis”

Foto-LETAFoto-LETA

Oktobra sākumā pirmizrādi kinoteātrī “Splendid Palace” piedzīvos režisores Unas Celmas jaunākā filma “Raganu mēnesis” ar Hariju Spanovski un Andri Bērziņu (attēlā) galvenajā lomā, informēja SIA “Rīgas nami” pārstāve Aiga Millere.

Filma “Raganu mēnesis”, kas nodēvēta par traģikomēdiju, ir par diviem Latvijā pazīstamiem aktieriem. “Viņi vairs nevar tēlot, ka briedumā un pusmūžā ar dzīvi viss ir kārtība. Jo nav. Ir nopietna slimība, ir atkarības, un šīs dzīves krīzes atsedz faktu, ka abiem veiksmīgiem un populāriem vīriem arī nav īstas skaidrības par savas dzīves jēgu un par to, kādēļ pēkšņi daudz kas nogājis greizi,” par filmu stāstīja tās veidotāji.

Abi filmas galvenie varoņi nolemj meklēt atbildes pie Latvijas tautas medicīnas dziedniekiem un cilvēkiem ar savdabīgu, alternatīvu skatu uz dzīves problēmu risināšana. Citos vārdos, tie kopā dodas pie “raganām” un vienu vasaras mēnesi apbraukā šīs “raganas” dažādas Latvijas malās.

Filma ir ar apzinātiem un neapzinātiem komiskiem elementiem jeb “road movie”. Pa ceļam abi ceļabiedri sastopas ne tikvien ar “raganām”, bet arī ar parastiem cilvēkiem, ar savu publiku, un, negaidītā veidā, arī ar Raimondu Paulu un būtnēm frakās pie pasaules gala.

Filmas “Raganu mēnesis” pirmizrāde kinoteātrī “Splendid Palace” notiks 4.oktobrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+