×
Mobilā versija
Brīdinājums +6.6°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. septembris, 2014
Drukāt

Olga Rajecka izziņo “Buramdziesmu” tūres jaunos datumus

Foto - LetaFoto - Leta

Dzīve, tāpat kā mīlestība, ir neparedzētu pavērsienu pilna, un tur slēpjas tās burvība – pie šādas atziņas tikusi Olga Rajecka, kurai negaidīti nācies pārcelt rudens koncerttūri. Nupat izdotā Imanta Kalniņa dziesmu albuma “Buramdziesmas” prezentācijas koncerti notiks nevis septembrī kā plānots iepriekš, bet gan novembrī un decembrī. Šobrīd jau apstiprinātas uzstāšanās Jelgavā, Valmierā, Liepājā un Cēsīs. Visās pilsētās kopā ar dīvu uzstāsies vietējo tautas deju kolektīvu dalībnieki, kā arī VPDK “Rotaļa” un TDA “Līgo” dejotāji.

Olga Rajecka: “Biju iecerējusi tādu kārtīgu atvasaras tūri, bet nu būs jauki koncerti Ziemassvētku priekšnojautās. Arī labi!”. Līdz šim vienīgais “Buramdziesmu” koncerts izskanējis augusta beigās festivālā “BIGBANK Latvijas Pērles”, kur dziedātāja apbūra gan ar jauno skatuves tēlu, gan Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmām, gan raitiem deju soļiem.

Olga par jaunās programmas tapšanas impulsiem: “Pagājušajā gadā sāku dejot tautas deju kolektīvā “Rotaļa XO”, ar ko piedalījos arī Dziesmu un deju svētkos. Savukārt šogad Eirovīzijas atlasē uzstājos ar “Līgo” dejotājiem, sapazinos ar horeogrāfu Jāni Purviņu, un sapratu, ka varu reizē gan dejot, gan dziedāt – no šā atklājums arī radās doma par jauno programmu jeb Olgas Rajeckas dziesmu un deju svētkiem. Man ļoti patīk kārtīgi izdejoties un izdziedāties, tādēļ koncertus gaidu jau tagad. Būs labais!”

Olgas Rajeckas koncerttūre “Buramdziesmas”:

Jelgava, Kultūras nams – 26. novembris, plkst. 19.00

Valmiera, Kultūras centrs – 27. novembris, plkst. 18.00

Liepāja, OC Rožu zāle – 30. novembris, plkst. 18.00

Cēsis, Vidzemes koncertzālē – 7. decembris, plkst. 19.00

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+