Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. jūnijs, 2014
Drukāt

“One Direction” dalībnieks pārpircis futbola komandu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Britu popgrupas “One Direction” dziedātājs Luiss Tomlinsons pārpircis Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas “Championship” komandu Donkasteras “Rovers”.

22 gadus vecais Tomlinsons un 64 gadus vecais Džons Raiens, kuram klubs piederēja līdz šim, kopīgi pildīs komandas priekšsēdētāju pienākumus.

“Tas ir noticis, pārņemšana pilnībā pabeigta,” ceturtdien sacīja Raiens.

“Viņš ir entuziasma pilns,” Raiens teica par Tomlinsonu. “Viņš visu laiku nevar būt šeit, jo koncertē un nodarbojas ar tamlīdzīgām lietām. Es teicu, lai viņš neuztraucas, jo informēšu par svarīgāko ar e-pastiem, īsziņām vai zvaniem. Viņš grib zināt visu, kas notiek.”

“Es ceru, ka beigu beigās viņš pārņems komandu no manis un pacels to vēl augstākā līmenī. Es domāju, ka viss ir iespējams,” ar optimismu sacīja Raiens.

Februārī Tomlinsons spēlēja Donkasteras “Rovers” sastāvā labdarības spēlē, kas pulcēja aptuveni 5000 fanu.

Maijā internetā tika nopludināts video, kurā Tomlinsons un grupas biedrs Zeins Maliks smēķē marihuānu. Tas bija pirmais “One Direction” piemeklējušais skandāls, jo līdz tam grupai bija izdevies saglabāt pozitīvu tēlu.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+