×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2018
Drukāt

Ošlejs: Latvijā nodokļi tiek tērēti labi, e-pārvalde ir izcila (16)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis Ošlejs

“Es domāju, ka Latvijā nodokļi tiek ļoti labi iztērēti. Un, darbojoties daudzās pasaules valstīs, saskaroties ar valsts pārvaldi, es pilnīgi noteikti varu teikt, ka Latvijā e-pārvalde ir izcilā līmenī. Mēs esam tālu priekšā daudzām pasaules valstīm,” ekonomists Jānis Ošlejs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot Latvijas ekonomisko situāciju un jaunieviesto nodokļu reformu.

J.Ošlejs raidījumā norādīja, ka uzskats par to, ka nav skaidrs, kā tiek iztērēta nodokļu nauda, ir maldīgs. “Es nedomāju, ka ir pareizi teikt, ka mēs nezinām, kur nodokļi tiek iztērēti – tie tiek iztērēti pensijām, ceļu būvēm, skolām, visam pārējam. Es tiešām nevaru piekrist mītam, kas tiek izplatīts – ka mēs nezinām, kur tā nauda tiek tērēta, ka viss ir slikti un nepareizi,” sacīja J.Ošlejs.

Ekonomists pozitīvi vērtē arī jauno nodokļu reformu: “Es domāju, ka šī nodokļu reforma ir laba. Lielākā tiesa cilvēku piekrīt, ka šī nodokļu reforma varētu uzlabot Latvijas ekonomiku, peļņas reinvestēšanas apjomus, ekonomikas izaugsmi.”

J.Ošlejs uzskata, ka reformas pieņemšana liecina par to, ka valsts aktīvi domā par to, kā pilnveidot ekonomiku, nevis akli reaģē tikai brīžos, kad jau ir problēmas. “Man patīk tas, ka mēs vienreiz izdomājām konceptu, kā uzlabot nodokļus, bija vīzija, mēs sanācām kopā, saņēmāmies, izdarījām, noreformējām, uztaisījām kaut ko savādāku. Tas nenotika reaktīvi vai tāpēc, ka kāds piespieda,” skaidroja ekonomists.

J.Ošlejs raidījumā slavēja valdības darbu: “Visu cieņu valdībai, Finanšu ministrijai šoreiz par to, ka šī nodokļu reforma tika īstenota. Es esmu lepns, ka mēs beidzot varam ieraudzīt vīziju un īstenot viņu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. No šīs nodokļu sistēmas cietīs darba tauta. Tagad vairs nebūs pārmaksātie nodokļi, ko saņemt atpakaļ. Tagad darba tauta mūžīgi būs parādā valstij. Tiklīdz pacelsies alga, tā izveidosies parāds. Un tā visu atlikušo mūžu…

 2. Nez, ko Ošlejs lieto, ka viņam šādas halucinācijas? 🙂

 3. Ja man tiktu no budžeta trekns kumos es arī bļautu, ka budžeta izlietošana ir ļoti pareiza.
  Un jo vairāk man tiek, jo pareizāks ir budžeta izlietojums.

 4. Šis labs, bet nu, ja nu viņš tiešām pie vīrieša pisuāra nevar…, sagaidīt rindu?

 5. Ko viņš šoreiz salietojies?

 6. Kā izrādās ir Latvijā arī drosmīgi cilvēki, kuri var godīgi pateikt un stāties pretī pūļa ideoloģijai.
  Pūļa bļāvēji kā cūkas barojas no Krievijas propogandas siles un visādi cenšas nozākāt LATVIJU, bet tāda pašapkakāšanās vien sanāk 🙂

 7. Vai Zariņa govs viņam nav radiniece?

 8. Vēl pie mums ir vismazākais pasaulē bezdarbs, vislielākie bērnu pabalsti, vidāsnākās pensijas, visgodīgākie ugudrākie politiķi un ierēdņi.

 9. Tāds laimīgs!!?Kaut ko būs ”ieekonomējis”?

 10. nodokļu nauda tiek iztērēta un izmīzta ārzemēs.

 11. Tik biezu miglu puuš, ka visa Eiropa miglaa.

 12. Tik biezu miglu puuš, ka visa Eiropa miglaa.

 13. Vai tas kungs vispár Latvijá dzívo? Par nodokllu maksátáju naudas izsskkiessanu més uzzinám tikai tad, kad tá jau notikusi un kaklakungu lémumus ietekmét ir nereáli!

  • Kristaldzidrais uznjemejs Atbildēt

   Paskatieties kam tas betona gridas lejeja uznemums pieder, vai tik ne iespejams sazinkadiem ofsoriem kur iespejams slepjas sazinkadi pie poljitjikas esosie.. varbut vinju piekerusi par kautkadam mahinacijam un tur ciesi pie olaam lai runaa glaimus varai

 14. Nu tad jau brīnisķīgi, labiem reformātoriem jāļauj turpināt darbs, lai ir jaunas reformas arī nākošgad, aiznākošgad, aizaiznākošgad un vēl un vēl un vēl

 15. Droši vien Ošlejam atkal ir nodokļu parādi pret valsti.

Draugiem Facebook Twitter Google+