Sports
Citi sporta veidi

Ostapenko rod skaidrojumu savām neveiksmēm0

AFP/Scanpix

Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko atzīst, ka pēc pēdējo divu nedēļu lielās ceļošanas vēl nav pieradusi pie Austrālijas laika zonas.

Kā ziņots, pērn Francijas atklātajā tenisa čempionātā triumfējusī Ostapenko svētdien Sidnejas WTA “Premier” turnīra pirmajā kārtā, ar rezultātu 6-7 (3:7), 1-6 piekāpās krievietei Jekaterinai Makarovai.
Spēle notika aptuveni 45 grādu karstumā un Ostapenko šosezon oficiālajos mačos joprojām ir bez uzvarām.

“Man joprojām ir nelielas problēmas ar no laika joslu maiņas. Nebija daudz laika, lai pierastu pie šīs laika zonas,” pēc mača pauda Ostapenko.

Latvijas tenisiste sezonai gatavojās Rīgā, neilgi pirms Ziemassvētkiem devās uz pārbaudes turnīru Taizemē, tad uz pāris dienām atgriezās Rīgā, lai tālāk dotos uz Kataru, kur aizvadīja pārbaudes spēli ar amerikāņu zvaigzni Serēnu Viljamsu. Turpinājumā viņa devās uz sezonas pirmo turnīru Ķīnā, bet pašlaik jau atrodas Austrālijā, līdz ar to divu nedēļu laikā bijusi piecās dažādās valstīs.

Saistītie raksti

“Vien pirms pāris dienām ierados no Ķīnas, tā kā esmu ceļojusi daudz. Jūtos nedaudz nogurusi un tas viss sastājās kopā. Tāpat man tiešām nepalīdzēja arī karstais laiks,” teica Ostapenko.

Šo sezonu Ostapenko iesākusi ar diviem zaudējumiem, jo šonedēļ nepārvarēja arī Šeņdžeņas WTA “International” turnīra pirmo kārtu. Līdz ar to uz sezonas pirmo “Grand Slam” turnīru viņa dosies ar diviem zaudējumiem.

LA.lv