Sports
Citi sporta veidi

Ostapenko spoži sāk titula aizstāvēšanu Seulā0

Foto: AFP/Scanpix

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien izcīnīja uzvaru Seulas WTA “International” sērijas turnīra pirmajā kārtā.

Ostapenko, kura WTA rangā ieņem desmito vietu un turnīrā izlikta ar pirmo numuru, ar 6-3, 6-3 pārspēja spānieti Laru Arruavarrenu, kura ir planētas 71.rakete.

Pirmais sets ritēja līdzīgi līdz ceturtajam geimam, kad Ostapenko nobreikoja savu pretinieci un ieguva pārsvaru 3-1. Arruavarrena gan atbildēja ar to pašu, tomēr Latvijas sportiste vēlreiz prata nobreikot spānieti. Rezultāts kļuva 4-2 un atlikušajos geimos abas tenisistes nekļūdījās savās servēs un uzvaru ar 6-3 guva Ostapenko.

Savukārt otro spēles nogriezni veiksmīgāk iesāka Arruavarrena, kura uzvarēja pirmajos divos geimos pēc kārtas. Tomēr Ostapenko nezaudēja pārliecību, uzvarot nākamajos četros geimos un panākot 4-2. Latvijas tenisistei izdevās lauzt spēles gaitu un turpinājumā spānietei izdevās uzvarēt tikai vienu geimu, kamēr Ostapenko izcīnīja uzvaras pēdējos divos.

Līdz ar to otrajā kārtā Ostapenko spēkosies ar ranga 122.vietā esošo krievieti Jekaterinu Aleksandrovu, kura turnīru sāka ar 6-1, 6-2 sagraujot planētas 68.raketi Juhannu Larsoni no Zviedrijas.

Saistītie raksti

Pērn Ostapaneko triumfēja Seulas turnīrā, izcīnot karjerā otro WTA turnīru uzvarētājas titulu, pirms tam jūnijā gūstot sensacionālu uzvaru Francijas atklātajā čempionātā. Tikmēr 2016.gadā šajās sacensībās nepārspēta palika tieši Arruavarrena.

Ostapenko ar Arruavarrenu līdz šai spēlei bija tikušās vienu reizi, rīdziniecei pērn spānieti uzvarot ASV atklātā čempionāta pirmajā kārtā ar rezultātu 6-2, 1-6, 6-1.

LA.lv