×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
14. decembris, 2013
Drukāt

“Otra puse” atgādina, ka dziesma “Paldies Tev” jāklausās Ziemassvētkos

Publicitātes foto. Dziedātāja Peress un grupas ''Otra puse'' solists Normunds Pauniņš.Publicitātes foto. Dziedātāja Peress un grupas ''Otra puse'' solists Normunds Pauniņš.

Lai gan grupa “Otra puse” jau šogad maijā izdeva savu trešo albumu “Uzzīmē mani”, tieši Ziemassvētku laikā tā nolēmusi atgādināt par albumā iekļauto pēdējo dziesmu ”Paldies Tev”, kas iedziedāta kopā ar gospeļdziedātāju, meiteņu trio ”Limonāde” dalībnieci Kristīni Tkačuku ar skatuves vārdu – Peress.

Dziesma ar klāt pierakstītiem dziesmas vārdiem ievietota vietnē youtube.com. Kāds, kas pirmoreiz dziesmu klausījās maijā, varbūt tiešām palaida garām, piemēram, šādas frāzes: ”Glāsti maigi miegam ietērpušies nāk, tā mākam vien. Visas atdodam tam- pārslas sniegam viņām pirmām jābūt dotām,” vai ”Pārvēršas par baltu viss, kam pieskaros – tavi skūpsti.”

Grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš portālam ”LA.lv”  atklāj, ka iedziedot šo dziesmu, viņš domājis par “mammu un citiem tuviem cilvēkiem, kurus gan klātienē, gan domās gribētu sveikt Ziemassvētkos. Visiem dāvanas mēs tik un tā nenopirksim, visus nesatiksim un neapzvanīsim, nesačatosim… jebkurā gadījumā ciemos vai domās izteiktie un dāvātie gaišie vārdi ir tas, lai šis paldies ceļotu no mājas uz māju, no sirds uz sirdi, un to neatsvērs pat desmit Ziemassvētku vecīši ar divdesmit dāvanu pajūgiem.”
Mūzikas autors ir grupas taustiņinstrumentālists Ivars Makstnieks, vārdus sarakstīja Ivars Kurpnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+