Ozoliņam lielākais spēles laiks “Atlant” sausajā zaudējumā 0

Sanda Ozoliņa pārstāvētā Mitišču “Atlant” otrdien KHL spēlē izbraukumā ar 0:4  zaudēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Ozoliņš laukumā pavadīja 23:07 minūtes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā. Viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, un spēli beidza ar neitrālu lietderības rādītāju. Trijās spēlēs “Atlant” rindās Ozo punktus nav izdevies gūt.

“Severstaļ” vārtsargs Vasilijs Košečkins atvairīja visus 28 viesu metienus.

Citā spēlē Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 2:1 viesos pieveica Minskas “Dinamo” un ar 25 punktiem kļuva par KHL līderiem. Rēdlihs spēlēja nepilnas 16 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderību.