×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Ozolnieku novada Ānes bērnudārzā iebrūk iekaramie griesti; līdz pirmdienai sola salabot

Foto - www.ozolnieki.lvFoto - www.ozolnieki.lv

Vakar no rīta tika konstatēts, ka Ozolnieku novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte” bija iebrukuši iekaramie griesti, bet iepriekšējo remontdarbu veicējs jau šodien novērš problēmu un sola, ka līdz pirmdienai telpa būšot kārtībā.

Ozolnieku novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Počs aģentūru LETA informēja, ka pašvaldībā noskaidrots, ka griesti bija iebrukuši naktī no 3.septembra uz 4.septembri, tāpēc iestādē neviens cilvēks no tā nav cietis. Remontu šajā bērnudārzā aptuveni pirms gada bija veikusi SIA “Zemgales būvserviss”, kas ļoti operatīvi ieradās bērnudārzā un apņēmās nekavējoties salabot griestus.

“Uzņēmums, ja tā var teikt, ir sabijies un attiecas pret notikušo ļoti atbildīgi, kas notikušajā ir pozitīvā ziņa,” secināja Počs.

Viņš informēja, ka nobrukums noticis aptuveni piecu kvadrātmetru platībā. Vienā no grupiņu telpām bija notrūkuši divu piekārto griestu posmu stiprinājumi, tāpēc deformējās nesošie profili un izkrita sešas griestu plāksnes.

SIA “Zemgales būvserviss” jau šodien remontē iebrukušos griestus, un, iespējams, līdz vakaram būs sakārtots, bet solīts, ka pirmdien šajā telpā varēs atgriezties bērnudārza grupiņa, kura pagaidām izmanto citas telpas, skaidroja pašvaldības izpilddirektors.

Pašvaldība likusi būvvaldei apsekot visas šā uzņēmuma remontētās telpas, īpašu uzmanību pievēršot griestu konstrukcijai. Arī pats uzņēmums to uztvēris atsaucīgi un veiks apsekošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+