Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
22. novembris, 2013
Drukāt

Pagodinājums Liepājas bīskapam (1)

Stulpins_4

24. novembris baznīcai Latvijā būs īpaša diena, jo pirmo reizi pāvests svarīgu baznīcas dokumentu visiem pasaules bīskapiem pasniegs caur mūsu tautas pārstāvja, konkrēti, Liepājas diecēzes bīskapa Viktora Stulpina (attēlā) rokām.

Šajā svētdienā, kas ir Kristus Karaļa svētki, katoliskajā baznīcā noslēgsies Ticības gads. Atzīmējot šo notikumu, pāvests Francisks Sv. Pētera laukumā ticīgajai tautai ar simbolisku žestu pasniegs ļoti nozīmīgu dokumentu, kas tiek dēvēts par apustulisko pamudinājumu. Dokuments būs veltīts evaņģelizācijai, un pāvestam Franciskam tas būs pirmais apustuliskais pamudinājums. Tas ir tapis, balstoties arī uz visas pasaules bīskapu pārrunāto jaunajai evaņģelizācijai veltītā sinodē pirms gada, kurā piedalījās arī Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lasīju divas reizes un neko nesapratu. Kā vajag iemācīties muldēt, lai ticīgie būtu sajūsmā, neko nesaprotot.

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+