Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. novembris, 2013
Drukāt

Pagodinājums Liepājas bīskapam (1)

Stulpins_4

24. novembris baznīcai Latvijā būs īpaša diena, jo pirmo reizi pāvests svarīgu baznīcas dokumentu visiem pasaules bīskapiem pasniegs caur mūsu tautas pārstāvja, konkrēti, Liepājas diecēzes bīskapa Viktora Stulpina (attēlā) rokām.

Šajā svētdienā, kas ir Kristus Karaļa svētki, katoliskajā baznīcā noslēgsies Ticības gads. Atzīmējot šo notikumu, pāvests Francisks Sv. Pētera laukumā ticīgajai tautai ar simbolisku žestu pasniegs ļoti nozīmīgu dokumentu, kas tiek dēvēts par apustulisko pamudinājumu. Dokuments būs veltīts evaņģelizācijai, un pāvestam Franciskam tas būs pirmais apustuliskais pamudinājums. Tas ir tapis, balstoties arī uz visas pasaules bīskapu pārrunāto jaunajai evaņģelizācijai veltītā sinodē pirms gada, kurā piedalījās arī Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lasīju divas reizes un neko nesapratu. Kā vajag iemācīties muldēt, lai ticīgie būtu sajūsmā, neko nesaprotot.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+